www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemacki jezik
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volem njemacki i bok! Meni je to tako grub, masinski jezik.


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Mirko BGD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam nemacki

ucio sam ga, i ucim ga... trenutno sam u Nemackoj, pa primenjujem sve to sto sam naucio do sad, ili se bar trudim da primenim... da ne zna neko slucajno dal mogu da ovde upisme kurs nemackog posle koga cu dobiti autorizovanu diplomu gde cu moci i da studiram u Nemackoj?
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam njemacki jezik u skoli.. Al mi nije islo bash najbolje jer me taj jezik nije interesovao.. Volim slushat kad netko prica orginalno njemacki al meni nije toliko zabavan da bi ga ja sama naucila. Danas jedva znam narucit neko hotdog i coca colu.... Mozda da sam u Njemackoj onda bi to bila skroz druga prica..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko voli da uci jezike, ne bi mu tesko padalo, naravno ni jedan jezik nije lak, pa ni nas

nije mi medju omiljenima ali bih volela da ga naucim, sto da ne

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
isssy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2006
Poruke: 59

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivjela sam u Njemackoj 2 godine... I znam jezik vec 10 godina... Uchim ga u skoli, i gledam samo njemachke programe, sad mi je bukvalno kao maternji ;D
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 25, 2007 4:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad gledam one njemacke televizije, vrlo dobro skontam sta oni pricaju, ali kad ja trebam nesto reci, ne bi da si kruh. Nikad ga u skoli nisam ucio, i zbog toga mi je zao Sad Volio bi ako neko zna neki najjednostavniji nacin da se nauci kaze, bio bi mu stvarno zahvalan. Nesto malo pokusavam u zadnje vrijeme sam, i ide solidno, al nije to to jos uvijek Sad

A inace sto se njemackog tice, taj mi je jezik fakat interesantan Smile
 
mrvica_so
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 14
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je nemacki super ucila sam ga cetiri godine i bas mi se svidja mada ga neznam bas puno, ali mi je ok...

_________________
Sto e toa vo ludje to tazno, sto zive advoj zivoti tudji, koj vo moe to mina to plovi, so se mirno i bez da se srami!
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve razumem neumem vishe da pricham, jer ga ne kosritim vec' godinama. Shto me potseti da nabavim negu literaturu, a ne da chitam prevedeno na Engleski ili Sprski.
 
Ksenijaa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 2609
Mesto: Vrnjacka Banja - Basel

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ex_deda je napisao/la sledeće:
Sve razumem neumem vishe da pricham, jer ga ne kosritim vec' godinama. Shto me potseti da nabavim negu literaturu, a ne da chitam prevedeno na Engleski ili Sprski.


ex-deda ako ti treba literatura saljem ti original Wink

nemacki, svajcarske dijalekte govorim odlicno, ali iskreno ne svidja mi se sam sluh, kad ga cujem, ima neku hladnocu i ostrinu...mada je lak da se nauci, gramatika im laka Rolling Eyes
 
senjanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 16 Nov 2007
Poruke: 64

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

učio sam ga 8 godina u osnovnoj i srednjoj školi čak sam imao i peticu ali ne volim taj jezik...
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jezik k`o jezik...nit ga volim,niti mrzim...nije mi ni ruzan.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hochdeutsch je veoma rafiniran jezik. Meni se on jako svidja.
Schwiizerdütch ne toliko.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Nemacki jezik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon