www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemacki jezik
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sabados je napisao/la sledeće:
Kriss3 je napisao/la sledeće:
Mozda ne zanima tebe, ima koga zanima... Ja ga licno nisam podnosila iz pocetka, posle Nemackog na Francuski jezik, bas je strasno:
Ali kad ga ti naucis i pricas, ahahahaahahaahahaahah, tebi naj bolji i onaj koji ti bijo naj gori Very Happy Very Happy Very Happy New Spiral New Spiral New Spiral Mr. Green Mr. Green navika , navika , navika;
Navika od ljubavi jaca , kakva izreka, da se najezis, ali je tako istinita... Rolling Eyes Rolling Eyes


Razumem ja tebe i svakog ovde... meni licno ne smeta ko koji jezik uci ... ko voli nek izvoli Wink



Nisi se naljutijo za Boga... ma kako da ne , svak uci stamu treba... a volet nemozemo svi iste stvari ni iste jezike, ja kad bi mogla nepricati naj bolje bi mi bilo, jer ponekad, cini mi se da narod ne slusa sta pricas, il ne razume sta se kaze, il se prave tose, pa se covek pita;
zasto ja pricam? Bolje nauciti gluvo nemi, svi te raume... Ja sam sad to pocela , bas je interesantno, u toj meri da mozes razgovarati u potpunoj slobodi. Laughing


 
marsa87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Maj 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2012 8:18 pm    Naslov poruke: Hitno potrebna pomoc oko satstava iz njemackog Na vrh strane Na dno strane

ako bi neko mogao ovo da prevede, bio bih mu mnogo zahvalan

Zdravo, moje ime je Branko Marcetic.Imam 14 godina,zivim u Banjaluci.Moj broj telefona je xxxxxxx.Imam jako puno prijajtelja, moj najbolji prijatelj je Boris.Sa Borisom se vidjam svaki dan i uvijek mi bude prelijepo.Cesto zajedno idemo u grad na sladoled. Ja treniram Realni Aikido od svoje 8 godine i poprilicno sam uspjesan u tome,volim taj sport.U slobodno vrijeme izadjem i igram fudbal sa drugarima iz skole i fino se provodimo. U skoli imam odlican uspijeh i nastavnici me cesto hvale.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Nemacki jezik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon