www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 07, 2013 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paaa ako ih cuvas...onda dugo mogu da te vesele... Razz

ja ti mislim da sve sto je lijepo lijeo je.. Razz
a sve sto je brzo to je...kratko ..ičli sto je kratko to je kratko... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

kako ti deveras sa lijepim stvarima ..kako se odnosis iliti ophodis prema njima... Neutral



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 07, 2013 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom pazljivo Smile

sta si sve danas pojeo Smile ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 07, 2013 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...trudim se da jedem,al većinu povratim...tako da...ne želim da razmišljam o hrani trenutno Laughing

Šta te poslednje iznerviralo?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 08, 2013 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onaj miki konj...sa farme... Crying or Very sad boze sacuvaj kako iritantna licnost...
ja sam ubjedjen da duze od dva minuta ne bi mogli provestio na istiom mjestu..recimo u istom gradu... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

jel gledas ti farmu Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 08, 2013 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prošlu sam gledala,ovu počela i batalila,ne mogu više,likovi su bzv...
ništa mi se ne sviđa...

Kako provodiš današnji neradni dan?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 09, 2013 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni nije neradni... Rolling Eyes nisam se provodio..nije meni do provoda Neutral Razz Laughing Laughing Laughing

kad ti je poplava u kuci.... jel ti zasuces suknjicu da je ne ukvasis... Rolling Eyes Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 09, 2013 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakvi,nisam luda da se kvasim i prljam Laughing pustim nek plavi koliko hoće Laughing Laughing Laughing

Šta najviše ne voliš da radiš?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 09, 2013 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da peglam Mr. Green to me skroz smori Very Happy

kad si zadnji put isla u provod sa drustvom?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 09, 2013 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uveče po klubovima baš odavno nisam...i ne treba mi to,a preko dana često izađem sa drugaricama u shoping i na kafu...to mi je najbolji provod Very Happy

Koliko trošiš?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 11, 2013 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo Neutral ko skuter Crying or Very sad Razz Razz Razz
sta ja znam...koliko mogu..pa odabiojem od toga koliko mogu..pa razmislim tri cetri puta pa za scvaki slucaj odvojim jos malo...i onda to sve sto sam predvidio ..da potrosim..dve tri marke..Confused
rasitnim...i pola odma ...spiskam bahato... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

koliko si ti spiskala para zadnji put kad si isla da spiskas pare muzu Evil or Very Mad Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 11, 2013 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...?pa svaki dan ja trošim,ali eto...poslednji veliki šoping je bio oko 270 eura... (sitnica) Laughing

Na šta ti je žao potrošiti pare,a ipak ih potrošiš? Very Happy

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 11, 2013 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zadnje vreme na garderobu.... Evil or Very Mad imam tonu garederrobe..ali nesto mi sve usko..postaje Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Laughing Laughing Laughing

a znam da cu uskoro..tj vec sam poceo...tretman..skidanja nepotrebnih kilograma..
na nekih 90...mada je 83-85 moja kilaza...od pre tri - cetri godine..tad se najbolje osjecam...
ali tada sam dva sata dnevno trenirao..sto u teretani sto an vreci sto na trenaznoj lutci sto...
u sparingu....zavisno do dana u sedmici...
i svako jutro 10 kilometara trcao... pet u jednom pravcu - pet nazad..Razz
nisam bez toga mogao da zivim...kadpropustim jedan dan..sve mi nesto fali..i cekam sutra da odradim svoje fizicke zadatke..Mr. Green

mama mi govorila da sam mrsav..tada bi... Rolling Eyes za visinu mozda i jesam...bio...ali tad sam se najbolje osjecao...lagan kao kobra - kraljevska -podrazumjeva se:roll: Razz Laughing
i kljukala me ko curku... praznicnu Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing kad god joj se prilika dala...
onda i aj nisam pazio poceo da jedem svasta i da pijem svasta...oteo se kontroli..i prvo sam nagurao na 90...pa na 95 a sad imam 98 kg-a..mada je u cipelama i garderobi...bilo skoro 100...
ali mudrom matematikom sam svaki predmet iz dzepova i garderobu izvagao i vidio da je to 2 kg-a i to bez pogovora - odbio Mr. Green

a moram do zime skinuti bar 5...poceo sam vec i da treniram..i sta znam..
od sutra pocinjem da pazim i na hranu..tj..jescu manje obroke...ali sve kao i do sada...
izuzev slanine ..i kobasica i pecenog mesa...samo kuvano... Rolling Eyes i bez mamine palewte..dzemova i slatka...od sljiva..dunja..jagoda..visanja..sto ce mi najteze pasti...Evil or Very Mad

i tatko...jucer sam potrosio...tj ne ja vjestica..na sitnu garderobu i na kosulju...za svadbu u subotu...
i na obicne kargo tole...za mene 400 km... Neutral a kosulja svecanih imam dvadeset trideset najmanje..koje su jednom obucene...vecinu bi mogao i obuci..i stajale bi mi sad bas knap i dobro.,..
ali ja tako ne mogu..biti utegnut...u kosulju...
Rolling Eyes i zao mi je ne mogu ti opricati...a vidim da neki atakuju na moju garederobu..tipa krepascini je to
sad pomalo...nagovaraju vjesticu da im da...reko sam joj...samo nesto ako bude falilo...kad smrsam.. Rolling Eyes nadrljat ce... nju cu obuci na sebe...Evil or Very Mad Razz Laughing Laughing Laughing


kolko tvoj muz ima kila Rolling Eyes Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72  sledeća
Strana 70 od 72

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon