www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 70, 71, 72  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 12, 2013 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam muza Mr. Green samo verenika Mr. Green a on tezi tu negde oko 84,85kg Smile

jel si isao nekad na oktobarfest?


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 12, 2013 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obavezno.. Mr. Green

jel znas da to i nije danas (ovo nase vreme koje zivjesmo i zivimo ..20 i 21 vjek) bas oktobar fest...
da je on ustvari septembar fest...Rolling Eyes i da traje samo par dana oktobra...a ono sve je u septembru... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 13, 2013 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam išla pa ne znam kako je?

Jesi bio još na nekom festu?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 14, 2013 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam ... Neutral bio sam na jednom koji je ludji i pjaniji od o-festa 10 puta... Shocked
bio sam u guci... Rolling Eyes i necu vise nikad tamo ici... Laughing Laughing Laughing
dav mjeseca sam posle toga sanjao trube..cim zatvorim oci cujem trubu..ili ako se nadjem
u tisini u glavi cujem trubu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ne moram da kazem da sam ta dva mjeseca bio uzasno nepodnosljiv..
samo sam galamio i svadjao se s ljudima..oko bilo cega... Neutral Laughing Laughing Laughing Laughing
da nisam ovdje na forumu sreo skorfijicu...guca bi bila moja nocna mora Rolling Eyes Razz Mr. Green Crying or Very sad Confused Shocked Smile Razz Razz Razz Razz sad ne mogu spavat...sve razmisljam kol'ko mi je postova prepravila... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz

salim se ja malo...nece ona to meni zamjeriti Razz nadam se da nece Rolling Eyes Razz Laughing

gdje ti volis da ides... Crying or Very sad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 14, 2013 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zadnjih par godina volim mir i tišinu.Ne privlače me više diskoteke i žurke,niti šetnje po gradu u masi ljudi.Samo mir,spokoj,tišina...i ono glavu na otavu što se kaže Very Happy

Kad si se poslednji put zbog nečeg jako nasjekirao?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 14, 2013 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jucer...sam bash bas bio lose..i sve mi nekako se povezalo..nekih par stvari..u jedno..i sve je otislo do vraga...
nesto za sto sam s e bas trudio protekli mjesec..i spremao nesto...izjalovilo se...i malo sam se demotivisao..
i nemam vise elana..za to....vise sam se smorio od tog pritiska koji mi pravi to...
zelim da zavrsim s tim..a nesto mi se ne da ...valjda ce biti vise srece drugog nekog puta Smile

a i s mojom femistkinjom nisam mogao ici na svadbu danas...koja misli da joj diskriminisem rodbinu Rolling Eyes zato sto joj je rodjaka zena..Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing a da znas kakvu ona jezicinu ima Confused Razz
a nije tako...kako ona misli...a ne mogu joj sve reci...a i njoj je poprilicno dosta toga vise...
sto joj neke stvari ne mogu reci...ali dobro izdrzat ce jos neko vreme...par nekoh mjeseci..jos..i to ce sve da se zavrsi...

nasekirao sam se...jer ne volim da putuje sama bilo gdje bez mene..posebno ne sa zabcem.. Rolling Eyes
pa ko manijak sam sinoc zvao svakih 15 minuta Laughing da vidim jesu dobro.. Rolling Eyes
dok nije pofizdila...i ugasila telefon.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
poludio sam dok ga nije ukljucila i rekla da su stigli...sretno i bez problema Very Happy
htio sam da krenem i ja za njima...

glavu cu joj odgrist...za to sinocasnje gasenje telefona.. Razz Razz Razz Razz i tako...

rijetko mene sta moze nazivcirati..i nasekirati...da me potrese..ono bas...
onako iskreno da ti velim..sem porodie...ili bilo kakve veze s njima...tesko sta moze da me pomjeri...

kako si ti sinoc spavala Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 15, 2013 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa...uz Ognjenovo buđenje slabo...ali navikla sam... Very Happy

Voliš li da uzmeš jedan dan u nedjelji i ono baš iskuliraš čitav dan ne radeći baš ništa? Wink

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 16, 2013 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikad nista ne radim Rolling Eyes a sam ljencuga..ko da sam crnogorac Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing
bude toga i vise nego sto bi trebalo... Mr. Green

kakvo je kod vas u cg-u vreme jel ko i kod nas..malo kisa malo ko suncano... Rolling Eyes
msm po danu...znam da je sad mrak i kod vas i kod nas Rolling Eyes Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 16, 2013 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po danu je super Wink Laughing
prošle vrućine i sve je super...uživa se Very Happy

Đe se gubiš?više te nema nego ima? Very Happy

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 16, 2013 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pijem....rakiju Neutral i ni znam ni ja gdje sam Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing

jesi ti pila ikad rakiju Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 17, 2013 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slabo,ali npr ne bi mi smetalo da popijem malecnu čašicu,da krv bolje procirkuliše Laughing što bi rekli stari Laughing

Šta najviše voliš da jedeš?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 17, 2013 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko i svako..teletinu ispod saca..i jagnjetinu isto ispod saca... Razz Razz Razz

koliko je(novaca) kod vas teletina u mesarama Rolling Eyes Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 70, 71, 72  sledeća
Strana 71 od 72

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon