www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nedostaje mi...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2017 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista meni nenedostaje Rolling Eyes mozda malo mozak Rolling Eyes ali to je danas svejedno luksuz
a i falio mi je oduvijek Rolling Eyes pa se to uopste i ne primjeti Rolling Eyes Razz Laughing



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2017 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaju mi odlasi na vikendicu, ali mi ne ne dostaju razni kućni poslovi koje sam morao da radim po povratku kući, tj. po obavljenom poslu
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2017 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra kafa Rolling Eyes moracu i danas otrest dupli espreso Rolling Eyes ova instant kaka Rolling Eyes ovo i nije kafa Rolling Eyes neko kaka nekakva Rolling Eyes i jos je 'klasa' a mogu tek da zamislim kakva je sada ona njihova Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2017 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još jedna kafa i to Turska, ne ova Nes, pijem je na silu već pola sata ko neki otrov
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2017 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

10tak piva-hladnih i jedno tri deca tekile Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2017 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaje mi zima (a ni leto nisam dočekao Rolling Eyes ). Manje sam bio iskilavljen kad se vratim sa posla zimus
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2017 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno mi nista nenedostaje Rolling Eyes mozda malo mi nedostaje malo neke hladne limunade... Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2017 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaju mi ti svakodnevni odlasci na vikendicu, koje sam imao dok sam bio bez posla. To ti dodje isto ko posao... Problem je nastajo kod kuće, gde se kad se vratim raskilavim i nisam nizašta, a nekmoli za neke kućne poslove.
To je lepša strana mog sadašnjeg posla. Kod kuće mi je jedina obaveza usisavanje. Problem mog sadašnjeg posla mi je, što mi je jako dosadno na poslu
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2017 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedosataje mi malo pijancenja i ludiranja sa mojim pijandurama po citavom gradu Rolling Eyes
a i dosta mi je vise ovih raznih voda i slatkih buckurisa -sokova i bezalkoholnog piva Rolling Eyes
ali ko zna za sto je to dobro Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2017 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaje mi njihovo društvo
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2017 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedostaje mi malo vise slobodnog vremena
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2017 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaju mi dani kad sam u ovo doba ili ležao u krevetu, pokušavajući na silu da spavam ili usisavao Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Nedostaje mi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  sledeća
Strana 25 od 26

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon