www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veverica kao kucni ljubimac
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
nensyca81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ima neko ko bi mi mogao pomoci oko nabavke veverice? Na HRTu sam gledala, u emisiji o kucnim ljubimcima, npr.sibirsku vevericu Shocked , jako lepa, sivkasta, gustog, dugog repa. Da li se moce pronaci u Beogradu ili Srbiji, ili mora da se uveze? Ili, gde moze da se nabavi nega druga vrsta? Hvala
Poz


 
dea1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo par slika malene vjeverice, koja je jos premalena i hrani se na dudu









 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jojjjjjjjjjjjjj sto je medena

kad gledam slikice pozelim da uzmem jednu ali prvo bi me isterali iz kuce, drugo, bilo bi mi zao jer pretpostavljam da zeli svoje drustvo...gde da gajim tolike veverice Sad

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
dea1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
jojjjjjjjjjjjjj sto je medena

kad gledam slikice pozelim da uzmem jednu ali prvo bi me isterali iz kuce, drugo, bilo bi mi zao jer pretpostavljam da zeli svoje drustvo...gde da gajim tolike veverice Sad


Njoj nefali njeno drustvo ako ima dovoljno ljubavi i paznje od svog vlasnika.
Bilo je primjera gdje je jedna vjeverica dovedena na druzenje s drugom, pa je odmah pobjegla od svoje vrste vlasniku u krilo.
Ona toliko ljubavi moze da pruzi samo ako i vlasnik pruzi njoj.
 
tokisrbija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 23 Jun 2008
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao prvo veverica je zakonom zaštićena.
kao ljubimca preporučujem kanadsku, degu i prugastu vevericu. koštaju od 5-50 evra i ni slučajno više.
Ja odgajam 30 vrsta ptica i životinja.

I zaboravio sam da napišem da veverice imaju buve i imaju veoma neprijatan miris.

veverice možete kupiti u svakom pet-shopu.




[Edit by škorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
dea1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, istina je. Vjeverica je zakonom zasticena zivotinja.
A zasto? Zato sto ih je svakom godinom sve manje u prirodi.
Ja zato i jesam za uzgajivace koji su ih mozda nekad i uzeli iz prirode, al ih zato uzgajaju i kod njih su zasticene od svih grabezljivaca.

Kanadska i prugasta vjeverica su jedna te ista zivotinja. A Degui su nesto sasvim trece. Oni nemaju nikakve veze s vjevericama.
Osobnost i posebnost crvene vjeverice se nemoze mjeriti niti s jednom drugom vrstom.
Kanadske vjeverice nikad nebudu tako pitome i mazne kao crvena vjeverica.

Sve krznate zivotinje, pa tako i vjeverice, mogu imati nametnike pa tako i buve. Tko ovo nezna, smjesan je.
I pas i macka...
Moje nisu imale. A i da imaju to se danas sve brzo rjesava.

A za vjeverice reci da smrde je teski zlocin! Evil or Very Mad
Nisam neki veliki strucnjak, al imala sam vjeverice i moje se nisu niti malo osjetile. Pisala sam i s dugim ljudima koji ih imaju, pa se ni ostali nisu zalili na "mirise".
Cak su mi se pas i macka vise osjetili od vjeverica.
Jedino sto kod njih "mirise" je njihov izmet i urin.
Eh, neznam...mozda to kod nekoga mirise?!
Laughing
 
loodaveverica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gde se mogu nabaviti crvene veverice????
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 27, 2008 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa šta će ti vjeverica, ona je za šumu a ne kuću

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako su lepe,pa i ja bih uzela jednu za sebe

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
makiniki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije problem čuvati vevericu u kući, ako imate dovoljno veliko drvo u stanu... Wink
 
ivana021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj krcko
 
ivana021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spava...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Veverica kao kucni ljubimac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon