www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veverica kao kucni ljubimac
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
ivana021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy

 
dea1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako je slatki!!! Razz
 
MisaVrsac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi tj ko ima informaciju onog lika shto odgaja veverice,ako bi bio ljubazan da mi poshalje neki njegov kontakt na mail ili pm!!!
HITNO JE !!!

Hvala unapred!
 
Patric Jera
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2009
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 05, 2009 8:59 pm    Naslov poruke: Bok Na vrh strane Na dno strane

dea1111 je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
jojjjjjjjjjjjjj sto je medena

kad gledam slikice pozelim da uzmem jednu ali prvo bi me isterali iz kuce, drugo, bilo bi mi zao jer pretpostavljam da zeli svoje drustvo...gde da gajim tolike veverice Sad


Njoj nefali njeno drustvo ako ima dovoljno ljubavi i paznje od svog vlasnika.
Bilo je primjera gdje je jedna vjeverica dovedena na druzenje s drugom, pa je odmah pobjegla od svoje vrste vlasniku u krilo.
Ona toliko ljubavi moze da pruzi samo ako i vlasnik pruzi njoj.


Bok.dea1111 Čitam i vidim da imaš crvenu vjevericu.I ja bi htio imat ali nemogu nabavit, bi li se mi mogli dogovorit za crv. vjevericu?

Ili netko drugi tko imam za prodat crvenu vjevericu .molim odg. HVALA Very Happy
 
2accurate
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 04, 2010 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo tek sam se nedavno učlanio na forum i primjetio ovo predivnu temu o crvenoj vjeverici pa me samo zanima znate li vi koji posjedujete vjevericu možda nekoga gdje se ona može nabaviti. Tražio sam po pet shopovima posvuda i nigdje nisam uspio naći crvenu vjevericu i jednio kaj mi preostaje je da pokušam naći uzgajivača koji ih baš uzgaja i ima nekoliko već uspješnih generacija vjeverica koje su znači rođene u "uzgajivačnici". Prelistao sam i pročitao svu literaturu o vjevericama i razgovarao i s veterinarima i svi se slažu da se vjeverice mogu bez problema držati za ljubimca samo je problem nabaviti crvenu vjevericu jer je u određenim zemljama Europe zaštićena. Pa ako znate bilo kojeg uzgajivača u Europi molim vas da mi javite u poruke kad god stignete. Uskoro će proljeće pa bi htio na vrijeme "rezervirati" mužjaka bebu crvene vjeverice. Imam dovoljno prostora i vremena da joj se posvetim i pružim sve što joj treba. Pozdrav
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2010 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam [ne]srecu da zivim u drzavi u kojoj su veverice kao ptice u mnogim drzavama. Mogu da kazem da su velike stetocine. Mojoj su mami sa balkona pojele sve kolace koje je pripremila za Bozic, ali sve do jedne mrvice. Isto tako za dvoriste su stetne, ako imate cveca ili slicno. A da ne pricam o njihovim krikovima... Rolling Eyes

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
hejterSD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 25, 2010 2:10 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

izvinajvam se,totalno sam nov na ovom forumu....iscitao sam celu temu i treba mi pomoc... ^^

Kontaktirao sam zenu iz Beograda,koja u oglasima poklanja veverice..... Rekla mi je da cu u maju moci da dobijem jednu,mesec dana staru,jelte,kako kaze,mesec dana im je potrebno da budu uz majku,sisaju,razviju se... e sada,smatram da sam spreman za cuvanje tog ljubimca,i smatram da ga uzimam iz kaveza gde ce ih biti 5,da mu pruzim barem vise ljubavi,i slobode.... interesuje me,ko ima iskustva....

-ishrana u prvim mesecima ( i inace)

-vrsta i dimenzije kaveza (mada planiram da joj pruzim potpunu slobodu svoje sobe,u kavezu samo dok spavam,ili nisam kod kuce) Smile

-najefikasniji nacin za navikavanje na coveka,tkzvano ,,pripitomljavanje,,

izvinite sto ovako duzim,ali bih vam i pokazao slike(ali ne znam kako) da mi neko kaze samo koja je vrsta,tjst ,da li su to ove nase sumske,i postoji li ikakva bitnija razlika u cuvanju,negovanju,itd... unapred zahvalan ^^
 
vuzzello
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 16, 2010 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelim da nabavim crvenu vevericu pa molim da mi na pp posaljete kontakt uzgajivaca u Srbiji, BiH ili Hrvatskoj.
 
dexi67
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2010
Poruke: 1

turkmenistan.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2010 4:44 pm    Naslov poruke: Nabavka crvene/ridje veverice Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav


Imali neko informaciju o tome kako nabaviti crvenu vevericu. Iz Beograda sam i moje cerke 7 i 5 godina zele je kao kucnog ljubimca a i ja nisam ravnodusan. dakle ukoliko neko ima adresu uzgajivaca neka mi je posalje na pm
 
blablazombi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 05 Dec 2010
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2010 4:34 pm    Naslov poruke: DEGU(cileanska veverica) Na vrh strane Na dno strane

trazim zenku degua za mog fernanda,pa ko ima neka se javi?

ovo je moj Fernando!!! Very Happy

vuzzello je napisao/la sledeće:
Zelim da nabavim crvenu vevericu pa molim da mi na pp posaljete kontakt uzgajivaca u Srbiji, BiH ili Hrvatskoj.


Ovo ti je Degu(cileanska veverica),super ljubimac i veoma pitoma i umiljata zivotinja!!!
Veoma je cist i ne smrdi!!!
Jedina mana mu je sto moras da pazis na hranu koju mu dajes jer je secer opasan za njega,a za tebe kad ga pustis da tumara po kuci(kablovi,gajtani i osalo)!!!

hejterSD je napisao/la sledeće:
izvinajvam se,totalno sam nov na ovom forumu....iscitao sam celu temu i treba mi pomoc... ^^

Kontaktirao sam zenu iz Beograda,koja u oglasima poklanja veverice..... Rekla mi je da cu u maju moci da dobijem jednu,mesec dana staru,jelte,kako kaze,mesec dana im je potrebno da budu uz majku,sisaju,razviju se... e sada,smatram da sam spreman za cuvanje tog ljubimca,i smatram da ga uzimam iz kaveza gde ce ih biti 5,da mu pruzim barem vise ljubavi,i slobode.... interesuje me,ko ima iskustva....

-ishrana u prvim mesecima ( i inace)

-vrsta i dimenzije kaveza (mada planiram da joj pruzim potpunu slobodu svoje sobe,u kavezu samo dok spavam,ili nisam kod kuce) Smile

-najefikasniji nacin za navikavanje na coveka,tkzvano ,,pripitomljavanje,,

izvinite sto ovako duzim,ali bih vam i pokazao slike(ali ne znam kako) da mi neko kaze samo koja je vrsta,tjst ,da li su to ove nase sumske,i postoji li ikakva bitnija razlika u cuvanju,negovanju,itd... unapred zahvalan ^^



Ovo ti je Degu(cileanska veverica),super ljubimac i veoma pitoma i umiljata zivotinja!!!
Veoma je cist i ne smrdi!!!
Jedina mana mu je sto moras da pazis na hranu koju mu dajes jer je secer opasan za njega,a za tebe kad ga pustis da tumara po kuci(kablovi,gajtani i osalo)!!!



[Edit by *Mayche*: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
marko.knezevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2010 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li neko zna nekog kako mogu da nabavim domacu ridju vevericu? neki mail?...odg. na marko.knezevic007@gmail.com
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2010 9:03 pm    Naslov poruke: Re: :) Na vrh strane Na dno strane

hejterSD je napisao/la sledeće:
izvinajvam se,totalno sam nov na ovom forumu....iscitao sam celu temu i treba mi pomoc... ^^

Kontaktirao sam zenu iz Beograda,koja u oglasima poklanja veverice..... Rekla mi je da cu u maju moci da dobijem jednu,mesec dana staru,jelte,kako kaze,mesec dana im je potrebno da budu uz majku,sisaju,razviju se... e sada,smatram da sam spreman za cuvanje tog ljubimca,i smatram da ga uzimam iz kaveza gde ce ih biti 5,da mu pruzim barem vise ljubavi,i slobode.... interesuje me,ko ima iskustva....

-ishrana u prvim mesecima ( i inace)

-vrsta i dimenzije kaveza (mada planiram da joj pruzim potpunu slobodu svoje sobe,u kavezu samo dok spavam,ili nisam kod kuce) Smile

-najefikasniji nacin za navikavanje na coveka,tkzvano ,,pripitomljavanje,,

izvinite sto ovako duzim,ali bih vam i pokazao slike(ali ne znam kako) da mi neko kaze samo koja je vrsta,tjst ,da li su to ove nase sumske,i postoji li ikakva bitnija razlika u cuvanju,negovanju,itd... unapred zahvalan ^^


ja mislim da na slici nisu vjeverivce...nego pacovi... Rolling Eyes
vjeverive imaju cupav rep... Razz

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Veverica kao kucni ljubimac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon