www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bermudski trougao
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KrAyZiE je napisao/la sledeće:
Imam knjigu u vezi sa tom temom..

Rolling Eyes


Drago nam je sto si nas obavestio da imas knjigu Rolling Eyes
Bili bi ti zahvlani kada bi neki zanimljiv podatak iz te knjige podelio ovde sa nama: Wink


 
KrAyZiE
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 325

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daca je napisao/la sledeće:
KrAyZiE je napisao/la sledeće:
Imam knjigu u vezi sa tom temom..

Rolling Eyes


Drago nam je sto si nas obavestio da imas knjigu Rolling Eyes
Bili bi ti zahvlani kada bi neki zanimljiv podatak iz te knjige podelio ovde sa nama: Wink


zavisi sta te zanima...ali i moram je procitati Razz sjecam se kad sam bio mali bojao sam se je citati Laughing
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam...verovatno u knjizi ima nesto zanimljivo sto vec nije napisano u okviru ove teme...samo ako te ne mrzi da kucas Wink
I nemoj mi davati odgovor,necemo da skrecemo sa teme,sledeci tvoj post ocekujem u vidu neke zanimljive i misteriozne price o bermudskom trouglu Very Happy
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ko zna sat sve ameri ne isprobavaju pa me ne bi cudilo da je to njihova neka glupost a u vanzemaljce i te dzidzi midzi ne verujem.
 
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sam gledo emisiu u vezi tog trokuta i koliko sam skonto da natom podrucju naglo dodje do promjene vremena pa da je to uzrok ti nesrecama , al djesu ti avioni i brodovi to neka ostane "mistery" Smile

_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
Benbeg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi sva ta prica je, slozicete se, i vise nego stara, bezbroj je puta pokusano objasniti postojanje Bermudskog trougla, djelovanje i ostalo....
Al otkud sad piramida u Bosni Question Confused
eto to bi mogla biti i nova tema....
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo je misterija oko nas. Bermudski trokut ostaje i dalje nerazjašnjen, kao ni Atlantida, kao ni mnogi drugi. Hoće li čovječanstvo ikad doseći te tajne, pitanje je, svi mi još samo oblikujemo svoje stavove u pogledu tih misterija na osnovu nagađanja.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
njegovan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 15
Mesto: ub

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

covecanstvo ako hoce da napreduje mora da gleda buducnost i sadasnjost
a ne da se osvrce na proslost.A u vezi sa bermudskim trouglom neznam nista ali stvarno ne bih voleo da budem tamo jer sam gledo film i bilo je gadno :468:
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za onu teoriju o VFL-u Nikole Tesle. Ne bi me cudilo da Ameri smisljaju neka zezanja po ko zna koji put. Jeste obratili paznju da je prvi nestanak zabelezen 1918 godine a Nikola Tesla je umro 1943 ? Smile Ajde ljudi ukljucite mozak, Tesla je smislio nesto sto Amerikanci i dan danas cuvaju u tajnosti. Pa dobro dal stvarno mislite da su vanzemaljci? Sasvim je moguca teorija da su to magnetni ili elektromagnetni talasi. To objasnjava i izmaglicu i to sto instrumenti polude i tako dalje.... Usledj pogubljenosti instrumenata o jakog magnetnog zracenja brodovi samo urade puf i odu u pm. Potonu a uopste me ne bi cudilo da je danas u okolini tacke gde se seku 3 visine tog Bermudskog trougla zabranjen pristup. "Opasno po zivot" "Pod zastitom US" i tako dalje... Very Happy Eto vam moje vidjenje svega
 
dado+denko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Mar 2006
Poruke: 57
Mesto: Bad Wiesse/ SRPSKO Sarajevo

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

video sam u tv da taj gas sto ima u vodi da ne moze vuciti brodove dolje....

_________________
ma ne znam

volim piti i ljubiti........
 
shvaba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ko zna sta je tu u pitanju!mozda se u tom "bermudskom trouglu" nalazi nesto mnogo dragoceno pa su neke mocne sile zaplasile ljude da nedolaze tu da bi mogli lepo i na miru da uzmu to bogatstvo za sebe
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

taj trougao je bas veliki trip, sta se sve desilo u njemu i nestalo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Bermudski trougao Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon