www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bermudski trougao
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bermudski trougao je tacno nasprem djavoljeg kod japana kad se povuce crta iz temena b.trougla kroz jezgro zemlje dolazi se u temena dj.trougla, ad da tu nesto ima to je sigurno....


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ipak mislim da je Amerika tu umesala svoje prste.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj Bermudski Trougao je misterija, ali kako to da ne nestaju svi brodovi, tj. avioni nego samo pojedini? I kako to da od pronalaska modernije tehnologije nije bio ni jedan veci nestanak? Mislite o tome...

_________________
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nijemi jasno sta se tu desava.zbunjujuce je
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre par meseci sam gledala film na tu temu. Neki kao tip kome nestaju tankeri je zaposlio 3 naucnika da izvide sta se tu deseva. Po tom filmu, brodovi i avioni odu u drugu dimenziju, ali se tamo u blizini trougla nalazi vojna baza (americka naravno) i oni to se izucavaju i proucavaju... Mozda ima nesto istine u tome!
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ja ipak mislim da je Amerika tu umesala svoje prste.

E to... nije tu tajna u vanzemaljcima i chudima... To sve amerika radi.. Razz
(nijesam ironichan, samo da se zna) Smile

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Taj Bermudski Trougao je misterija, ali kako to da ne nestaju svi brodovi, tj. avioni nego samo pojedini? I kako to da od pronalaska modernije tehnologije nije bio ni jedan veci nestanak? Mislite o tome...

Elem, nestaju brodovi ili avioni koji su od neke vaznosti ili voze vazne osobe, npr. bogati ljudi, naucnici, generali i slicno... Tj. Americi ti ljudi trebaju zbog necega, pa ih "uzima", i to radi pod okriljem "Bermudskog trougla"... Ponekad nestaju brodovi/avioni iz razloga da ih ne bi otkrili, kao npr. onih 5 bombardera... A sada su nestanci smanjeni zbog toga sto je svaki dio Zemlje sniman iz satelita, pa im je rizik otkrivanja preveliki...
To je bar moje misljenje...

_________________
 
m1l1ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2006
Poruke: 39
Mesto: Priboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fazon sa satovima koji kasne, postoji. To je po teoriji relativnosti. Cak su stavljali 2 atomska sata, jedan u avion drugi je ostajao na zemlji, zahvaljujuci relativistickom efektu kasnjenja, atomski sat u avionu je kasnio par nano sekundi (vrlo malo vreme 10-9).

Mada sve ovo moze da bude i neistina, ali u nekim stvarima ima istine Question
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar je u Golfskoj stuji koja olupine aviona i brodova odvuce daleko u Atlantik. Nista vise!
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Stvar je u Golfskoj stuji koja olupine aviona i brodova odvuce daleko u Atlantik. Nista vise!

Ma da, ti kad si bio tamo i kad je tvoj avion tamo nestao, ti si skontao o cemu se radi. Rolling Eyes Ne pricaj o necemu, kao da to znas, o cemu nemas ni dokaza ni iskustva.

_________________
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nikako nije jasno kako ti neki bas avioni i brodovi nestaju, a neki ne... Rolling Eyes
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra_devojka je napisao/la sledeće:
Pre par meseci sam gledala film na tu temu. Neki kao tip kome nestaju tankeri je zaposlio 3 naucnika da izvide sta se tu deseva. Po tom filmu, brodovi i avioni odu u drugu dimenziju, ali se tamo u blizini trougla nalazi vojna baza (americka naravno) i oni to se izucavaju i proucavaju... Mozda ima nesto istine u tome!


Napiši kako se zove film. Baš mi se gleda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Bermudski trougao Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon