www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rijeka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molila bih da se ova rasprava zavrsi. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ne treba izvrtati necije reci. Koleginica dameski nijednog momenta nije rekla jednu ruznu rec za Rijeku, tako da ne vidim cemu ovo napadanje... Ako clanovi ne znaju normalno da se nadovezuju na tudje postove, molila bih da se onda drze stiktno teme i pisu samo o gradu, postavljaju slike i ne primecuju tudje komentare, jer ocigledno nismo bas svi na istim talasnim duzinama, sto je i normalno Wink

Ajmo, mir mir mir, niko nije kriv... idemo dalje Very Happy



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kizo1987 je napisao/la sledeće:
Rijeka je prosjecan grad... Velika steta sto ima (netko je vec napomenuo) puno rockera, samo kvare ovaj grad. Trebalo bi da bude folkoteka na svakom koraku. A vise o gradu nadjite na www.rijeka.hr ...

šta napisa pobogu!!!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
ja zaista ne znam u cemu je tvoj problem Rolling Eyes

onaj ko me malo bolje poznajem oze da kaze da je Sen Trope za mene jedan fantastican gradic, i to sto Rijeku poredim sa njim moze da bude samo prednost, isto tako nisam patriota da tvrdim da su srpski gradovi lepsi od hrvatskih, ako na to aludiras....sto je stvarno besmisleno s tvoje strane...
ne vidim u kom kontekstu sam ja pljuvala Rijeku, ono sto vidim na slikama, jako mi se svidja, i volela bih da je posetim jednog dana, kao i Sen Trope..
a sto se pljuvanja tice vise bih to radila za ljude koji me iritiraju no za gradove Wink


Ja ipak mislim da je dameski to mislila u lošem kontekstu Neutral sorry ako nije točno, al ja mislim da je.i to iz više razloga.ako nije tako, onda se dameski baš slabo i dvosmisleno izražavaš.a što se tog pljuvanja tiče, opet dvosmisleno, al ja i ti znamo šta si htjela reć.I u tom slučaju je obostrano. Neutral




prihvatam izvinjenje Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rijeka noću...



Gradski Toranj


_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Autor ~ Spot

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Autor ~ Spot

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HNK u Rijeci



Opium Buddha Bar


_________________


Poslednja prepravka: poison on Sre Jul 02, 2008 8:11 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Klik za pravu veličinu...učinit će vam se ko da ste tamo Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
To je ujedno i pogled na cijelu opatijsku rivijeru.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prelepa je Rijeka nocu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki put kad sam bila u Rijeci, bila mi je sve ljepša i ljepša, al dok je nisam vidjela noću to nije bilo to.Ako ti se sviđa svakako je posjeti jer najljepša slika ne može prenjet atmosferu i ljepotu grada.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Rijeka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon