www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stounhendz
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
Benna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

smatram da je covek sastavio stounhendz,verski razlozi tako kazu

 
ralfy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 63

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima super objasnjenja o moci Stounhendza u kjizi Gospa od Avalona. Knjiga prica o misticnom ostrvu Avalonu i njenim svestenicama i druidima. Pominje se i Stounhendz i njegov sveti krug....
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posetila sam englesku i snounhendz. to nije veliko , priznajem kamenje je poprilicno veliko, ali da se izjasnim ne zauzima mnogo prostora.
nisam se toliko odusevila kada sam ih videla uzivo

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysteries Of Stonehenge 1/5


 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysteries Of Stonehenge 2/5


 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysteries Of Stonehenge 3/5


 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysteries Of Stonehenge 4/5


 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysteries Of Stonehenge 5/5


 
*Fairy bitch*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 66
Mesto: zemlja snova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako jesu došli iz afrike, što baš tamo?

neke tvrdnje kažu da je pre bio mnogo veći, da je lokalno stanovništvo odnosilo kamenje po potrebi... ali ne znam koliko je to istina

to ću ja sad da istražim Razz
 
slatkicaa88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 24

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.....cula da oko njega imaju grobnice bogatih faraona...uz pomoc te gradevine znali su kad je najduzi i najkraci dan...znali su za godisnja doba
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 10, 2008 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NeJoCu je napisao/la sledeće:
jednom cemo saznati odgovor ali kada????!!!


znas kad cemo saznati odgovore?
NIKAD,druze moj.... mozemo samo da pretpostavljamo i da nagadjamo ali nikad necemo saznati njihovu pravu namjenu jer nema nikakvih pisanih podataka o tome.. To ti je isto slucaj i sa piramidama.. nikad necemo saznati kako su napravljeni i KO ih je napravio i zasto su sluzila.. samo postoje puka nagadjanja... Piramide su bile zasigurno grobnice ali i nesto drugo pored toga,nikad se nece saznati sta to... svaki noz ili zilet koji prethodno istupite a koji okrenete prema zapadu u Keopsovoj piramidi istrog trena se naostri...niko ne moze da zna zasto je to tako...
Tako da se i nikad nece saznati za cem je sluzio Stonehenge..

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Stounhendz Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon