www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja vam je omiljena kupka,gel za tusiranje,sapun....?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskljucivo Niveine proizvode,mada mi se svidja i ponesto iz fruktisove kolekcije ali samo sa mirisom pomorandze.


_________________
zivot je lep
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bree je napisao/la sledeće:
Dove & Nivea




slazem se

iako volim da istrazujem nove kupke, sampone, (nove tj one koje nisam do sad) moram da priznam da su ove dve marke neprevazidjene

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Već duže vreme koristim ovu kolekciju, a posebno sam zadovoljna što sam našla sve potrebne proizvode koji mi odgovaraju i to s'istom mirisnom notom...mmm... Razz


_________________
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fructis -kokos i dove-aroma massage...i mozhe da prodje nivea... Very Happy

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shiseido je napisao/la sledeće:
Već duže vreme koristim ovu kolekciju, a posebno sam zadovoljna što sam našla sve potrebne proizvode koji mi odgovaraju i to s'istom mirisnom notom...mmm... Razz




e za ovo vec ne znam....gde moze da se nabavi?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
e za ovo vec ne znam....gde moze da se nabavi?

Imaš ih u dm-u i Tempu, a mislim da ih i Lilly ima! Very Happy

_________________
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sapun sa medom i bademom, volim isto da stavljam limunaste kreme na lice, ali veoma retko.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Re: Koja vam je omiljena kupka,gel za tusiranje,sapun....? Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Svaka devojka,zena posvecuje najvecu paznju svom izgledu,ali za mene je na prvom mestu bitna higijena..
Sta koristite da bih se osecale lepo i mirisno?



Pa, nekako, od detinjstva koristim celokupan "Nivea" program... Probala sam razne kupke, skoro svih brendova, ali uvek sam se vraćala "Nivea" kozmetici... Tako da mi je ona najbolja... A pošto jaaako volim mirisne note bez obzira šta je u pitanju, obično u kupke dodajem i Božen proizvode, neverovatno su dobri i jako lepo mirišu... Smile

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm trenutno mi se veoma svidja Camey gel za tusiranje....volim Dove sapun....i Nivea sampon Very Happy a inace mi se mnogo svidja komplet iz Avona od visnje-gel za tusiranje,mleko za telo i sprej za telo,al je nekako vise letnji Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nivea mi je zakon kad su sapuni u pitanju, kupke stalno menjam i eksperimentisem
 
SLADJANA_Love
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 17 Okt 2007
Poruke: 6
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nivea, tu uglavnom koristim i palmolive !
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nivea za lice, afrodita mleko i gel za tjelo, afrodita šampon i balzam za kosu, Gliss kur i klasje dodatna zaštita za kosu, dove krema za lice, dove dezodorans, kiss lakovi za nokte, R&L, Gosh i Loreal ostala kozmetika... I to je više manje sve... I obavezno koristim još dva parfema: Elizabeth Arden: Green tea za po danu, i Givenchy: Irresistible za ponoči - kad izlazim ili imam spoj...

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Koja vam je omiljena kupka,gel za tusiranje,sapun....? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  sledeća
Strana 16 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon