www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lavirint
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
strahinjas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 68
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 11:23 pm    Naslov poruke: Lavirint Na vrh strane Na dno strane

Da li ste gledali ovaj film(domaći pošto sam siguran da ima i neki strani sa istim nazivom)?
Kako vam se čini?
Mene je fascinirao! Very Happy Very Happy


 
elvira_2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm.. domaci nisam, ali strani postoji sa istim nazivom sa davidom boviem u glavnoj ulozi i odlican je
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiv film..ima u njemu necega sto vuce coveka da ga pogleda vise puta...
i da svaki naredni put razmislja malo drugacije o tom filmu.
 
strahinjas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 68
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LAV_62 je napisao/la sledeće:
Zanimljiv film..ima u njemu necega sto vuce coveka da ga pogleda vise puta...
i da svaki naredni put razmislja malo drugacije o tom filmu.


Potpuno ispravno rečeno! Very Happy Very Happy
 
cekic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 26, 2005 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ga vec 4 meseca al nikako se nateram da ga pogledam Smile
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 9:55 am    Naslov poruke: Re: Lavirint Na vrh strane Na dno strane

strahinjas je napisao/la sledeće:
Da li ste gledali ovaj film(domaći pošto sam siguran da ima i neki strani sa istim nazivom)?


Postoji, sa Davidom Bowiem, od Jima Hensona (autora Muppeta) Wink

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Mikol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam ga u bioskopu (pre ko zna koliko godina, kada je izasao), i moram priznati da sam se prijatno iznenadio. Konacno neki film a da nije neka komedija u pokusaju ili ratni film. Koliko-toliko originalno, mada su ga malo preterali koliko je Lecic pametan (tj kojom brzinom provaljuje zagonetke...) Twisted Evil

_________________
* If you can't dazzle them with brilliance, baffle them with bullshit.
* My Top Tracks:
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar film,gdje god Gaga glumi,tu nema fule!I prica je originalna,narocito mi se dopala ona petro varadinska tvrdjava,volio bi je posjetit eehe,ma nacitan bwe lecic,mnogo je knjiga procito covek,nema shta bre

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Comma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 15
Mesto: Kotor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, ali imam u planu da ga odgledam.

_________________
"Ako za te ja ne vridim, ništa ti lipo niman reć."
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hoho je napisao/la sledeće:
dobar film,gdje god Gaga glumi,tu nema fule!I prica je originalna,narocito mi se dopala ona petro varadinska tvrdjava,volio bi je posjetit eehe,ma nacitan bwe lecic,mnogo je knjiga procito covek,nema shta bre


Nije Petrovaradinska tvrdjava u pitanju nego Kalemegdanska Exclamation Inače cela scenografija je uradjena u studiju (mislim na taj deo lavirinta). Film ima zanimljivu priču, ali iskreno, mislim da je Lečić svojom lošom glumom pokvario utisak filma. to je dokaz da kad glumac počne da se bavi politikom (tada je bio ministar kulture) ne treba da radi ništa pored toga. može on to mnooooogo bolje 8)
 
Bekara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Los i nepotreban pokusaj priblizavanja zapadu kao i bedni indidana dzons, jedino sato cenim je budzet koji se posle dugo vremena javio u nasoj filmskoj industriji, inace filmcic bi trebalo pogledati
 
Mordred
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto Pamentica rece, Lecic je uprsako za medalju. Scenario je extra, ali realizacija je mogla da bude daleko bolja.
Na skali od 1 do 5 sto se preporuke tice, dajem mu 4...dakle, nemoj da se izlomis da ga gledas, ali pogledaj....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Lavirint Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon