www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kafana/birtija/restoran "Kod Domacih"
Strana 1, 2, 3 ... 141, 142, 143  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2012 9:20 am    Naslov poruke: Kafana/birtija/restoran "Kod Domacih" Na vrh strane Na dno strane

Dobro nam dosli! U vasu "Kafanu kod domacih"



I naravno da vas i pocastimo...













Konobari/ce: medda, gagica_v
Obezbedjenje: Bojan_kralj....otisao u penziju

Izvol´te i uzivajte...



A ovako sve to izgleda na bilbordu


Hvala na koncepciji i placanju!! Mr. Green Mr. Green



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2012 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajme puste kafane Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2012 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad gosti nisu u elementu Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2012 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nova kafanaaaaaaaaaa Razz ja cu odma s nogu jedan dzekic dupli...a gosti i osoblje sto im je po volji neka sami sebe posluze...ko da ja castim Rolling Eyes Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2012 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opaaaa...to burazeru!!!! Jedva sam čekala da se otvori nova kafana....a za one koji su tu ja častim...izvolite, neka se nađe za svakog po nešto



...zatim...



...onda....



...pa poslije svega...


_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar jutraccccccccc svima...koje folim i gotifim ovdje Razz

teto ja sam cugao i zakjucer i prekjucer i jucer....ali nisam mamuran jer sam cugao pomalo Rolling Eyes Razz
taj rasol cemo ostaviti za neku pjanduru Neutral ja cu zveknut bacardi duplak...:
i tu Ćasu ..tepsiju..pladanj (sha li je vec) sa kolachima..
nesto mi se slatko trazi ...Confused Confused
secer mi op'o izgleda Confused Confused Laughing
a zaboravio sam ponijeti i kolace i neku klopu...tj cvarke..sprzu..i kobaje..sve ostalo u hodniku Crying or Very sad :Razz Razz posto sam bio osamucen ..Laughing Laughing i prvim snjegom ganut.. Razz
doduse vise me ganuo konjak i crnjak...sinoc...al' ajd Mr. Green

hvala teto...ti rijetko castis Rolling Eyes Razz al' kad castis to bude na nivou Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar dancic svima Very Happy Sto volim ovakve dane kad dodjem i ima svega, za svakog po nesto Very Happy Meni ostao pogled kod onih kolaca, tako da se odoh malo (vise) zasladiti Very Happy Hvala puno gkukolj na ovoj gozbi Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam pojeo kolache..Crying or Very sad da sam znao da ces ti navratiti ...ne bi nijedan pipnuo Confused sve bi tebi ostavio... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih, ako si ih ti pojeo onda nema veze, srce mi je na mestu, kao da sam ih ja pojela Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Aloooo...vas dvoje, da vam šećer ne bi naglo skočio od silnih kolača. Ja sam nekako radije roštiljski čovjek, meni ostavite samo čvaraka, ovdje je krmokolj, a kako ne koljem kod svoje, pa tako ni kod tuđih kuća...od žmara ove godine, niš'!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i ja rostilj, ali nesto mi tesko pada u ove sitne sate, sad samo tamanim slatko Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...meni da je sad koja roštiljska kobaja, pa ondakoja krmenadla, pa koji ćevapčić uz tople pogačice, pa može i koji tanjir kakve dobre cicvare...joj, glad me obuze, odoh sad kopati po frižideru. Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Kafana/birtija/restoran "Kod Domacih" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 141, 142, 143  sledeća
Strana 1 od 143

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon