www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kafana/birtija/restoran "Kod Domacih"
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 140, 141, 142, 143  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2015 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta cu pauzirat Rolling Eyes nisam bolestan Rolling Eyes misim ako se ne racuna u glavu Crying or Very sad Razz Laughing Laughing Laughing

pelin ili vlahov ..dva -tri...ujutru ...pre dorucka....
posle podne i posle rucka...pivo-dva-tri...

navece pre vecere zesca -dvije -tri....i eventualno posle vecere pivo-dva i ajmo ko sav normalan svet....spavat i odmarat Rolling Eyes Razz Laughing Laughing

i tako 20 g... Rolling Eyes
misim kad i ako situacije ne zahtjevaju potpunu trezvenost Wink

misim sto cu bit trezan ako nema potrebe Rolling Eyes

i naravno sa povremenim ili periodicnim odvaljivanjem mozga Laughing ...misim po potrebi... kad je vrijeme i mjesto za to... Rolling Eyes Laughing

kakvo pauziranje i odmaranje... Neutral
nema se kad Rolling Eyes zivot brzo prolazi Neutral
a i nema potrebe Rolling Eyes

i nisam lud da pijem sokove i dobijem cirozu jetre ili neku drugu bolest Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing Mr. Green



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2015 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


E lud si potpuno!!!!
Hahahahhahahahahahhaaaaa

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2015 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesi sav jeger popio, vucibatino? Evil or Very Mad

pa s cime sad da mesam guaranu? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2015 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aooo i Jeja počela,aoooo...
pa šta je ovo ljudi moji?! Laughing

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2015 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blago meni, kakve su to masne priče dok nisam tu??? Evo još alkohola, da ne zaostajemo..a i konobara sam dovela, da olakšamo Gagiliju posao Laughing Laughing


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2015 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aooooo... biće ludo ovdje,vidim ja! Mr. Green

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2015 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ostavio sam ja tebi jeger pufnice Razz

a tog federka manekena ...sto ne lici na muskarca...i sto glumi konobara ... Rolling Eyes
radi njegove zdravstvene sigurnosti - otpustite Rolling Eyes
jer nema uopste pojma sta ce mu se desiti kad popijem flasu ruma : Rolling Eyes
ima da trci u mjestu i pljesce rukama i vice.... kre pa li na ...kre pa liiiiiina Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing Laughing

zahvaljujem na picu... i zelim vam dobro jutro Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2015 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
misim sto cu bit trezan ako nema potrebe Rolling Eyes



A jes' vala!

Dobro jutro! Evo, javljam se. Preživela sam subotu. Krepalinice, nema piletine. Sve neki petlovi. No, dobro... Bolje išta... Mr. Green Mr. Green Mr. Green A da, nema više ni jegera. Rolling Eyes


A viđu konobara! Shocked O, Mistili, svaka ti čast! Mr. Green

Njanjić, treba i ti da počneš sa nama. Nemoj se više odupirat'. Laughing Laughing Laughing

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2015 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde dobro Krepalino, da ne bude posle... Wink

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2015 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad ja neću stvarno!
šta će nam konobarica pored gagi i mysty?!
Ne,ne... nećemo! Mr. Green

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2015 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta da ne bude.. Neutral Laughing vidi ga kaki je ..instant muskarac...imas takve kupit u tropiku..u obliku praska...rastvoris prasak u malo tople vode...i eto ga... Crying or Very sad
kljucne kosti i crte lica i uska i slabasna ramena i kratke rucice ...ko kod curice nekakve Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
zanima me samo koiko bi dugo izdrzao muzjacki preteci pogled Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Razz a da ne zaplace Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

salim se ja malo...zato sto sam ljubomoran Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
samo vi uzivajte... Razz

dobar vam dan...zelim... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2015 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nećemo konobare i konobarice!
što će nam to?... ne,neeee... Razz

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Kafana/birtija/restoran "Kod Domacih" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 140, 141, 142, 143  sledeća
Strana 141 od 143

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon