www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Manchester united
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Manchester united Na vrh strane Na dno strane

Upoznala ja engleza prilicno zgodan Wink kaze on ja sam iz manchestera Reko pa to znam znam ja dobro za Maschester united pa bi molila da mi netko kaze ko uopce igra za njih ha ha pošto ja nogomet pogledam samo kad je svj prvenstvo


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
elgrande
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 129
Mesto: Косовска Митровица

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Немања Видић!!!

_________________
Остани Србин-ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ!
 
ZlajaXV
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 83
Mesto: Starcevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kristiano Ronaldo

_________________
ZlajaXV
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vejn Runi, Rajan Gigs, Ole Solskjaer, Van der Sar, Ferdinand, Luis Saha,Gari Nevil, Karik, Pol Skols, Evra, Ronaldo,Park ..
I naravno imaju jednog od najboljih svetskih trenera, legendu Junjteda, sir Alex Ferguson.

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
dragisa33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Nemanji Vidicu koji je izborio extra status u timu.
Jedan je Nemanja Vidic!!!
 
Eagle'
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 35
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je mnogo popravio igru, sada je nezaobilazni član prve postave MU-a.
 
Knjaz1989
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U odlicnoj su formi,mislim da osvajaju titulu

_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,tebi dao sve,za tebe ziveo.Sad sam opet tu i bicu uvek s tobom,vecno ostaces ti u srcu mom........
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Van der Sar
2. Neville
3. Evra
4. Heinze
5. Ferdinand
6. Brown
7. Ronaldo
8. Rooney
9. Saha
11. Giggs
13. Park
14. Smith
15. Vidic
16. Carrick
17. Fortune
18. Scholes
19. Rossi (pozajmljen)
20. Solskjaer
22. O'Shea
23. Richardson
24. Fletcher
25. Jones
26. Bardsley (pozajmljen)
27. Silvestre
28. Pique (pozajmljen)
29. Kuszczak
34. Shawcross
35. Lee
36. Gray
38. Heaton
41. Marsh
42. Barnes
43. Rose
49. Jones
99. Foster (pozajmljen)
99. Howard (pozajmljen)

_________________
 
booksna_tata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos samo da se i kapetan vrati,i opet krece generacija giggs,scholes,beckham,neville......nitko kao manchester!
 
boza_999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 115
Mesto: serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji tim svih vremena i naravno

c r i s t i a n o (tata) r o n a l d o

_________________
boza
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

08/11/2006 | Izvor: B92, BBC
Man. Junajted ostao bez Liga kupa

Fudbaleri Mančester junajteda oprostili su se od Liga kupa Engleske. Junajted je u 'pristojnom' sastavu gostovao u Sautendu ali je jedan gol Fredija Istvuda bio dovoljan za pobedu domaćeg tima. Domaći drugoligaš u 'Čempionšipu' nije pobedio od sredine avgusta.

Najbolje prilike za goste imao je Kristijano Ronaldo ali je domaći golman Flejevan bio nesavladiv.

dan posle proslave dvadesetogodišnjice od dana kada je seo na klupu Junajteda Ser Aleks Ferguson je izgubio iako je u ekipu uvrstio i Runija, Ronalda, Flečera, Hajncea, Silvestrea. Nemanja Vidić nije igrao.

"Navijač sam Mančester junajteda i ovo je za mene neverovatno veče," rekao je strelac jedinog gola Istvud, "čim sam šutnuo loptu znao sam da ide u gol."

Članovi Premijer lige Njukasl i Čarlton su 'preživeli' gostovanja tek posle izvođenja jedanaesteraca. 'Crno-beli' su vodili u Votfordu od 3. do 69. minuta, drugi gol primili su posle tri minuta igre u drugom produžetku, ali su u 116. minutu došli do izjednačenja.

Golman Harper je zaustavio šut u petoj seriji i doneo Njukaslu četvrtfinale.

Česterfild je protiv Čarltona vodio dva puta, u dodatnih pola sata prednost su imali gosti ali je i taj duel odlučen sa 'bele tačke'.

Vajkomb je u duelu četvrtoligaša bio uspešniji od Nots Kauntija.

Ostali mečevi igraju se u sredu.

Rezultati osmine finala Liga kupa:
Česterfild - Čarlton 3:3 (6:7p)
Nots kaunti - Vajkomb 0:1
Votford - Njukasl 2:2 (6:7)
Sautend - Mančester Junajted 1:0

_________________
I C E M A N
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemanja,nemanja,nemanja,nemanja,nemanja i samo nemanja vidić

_________________
SRBIN
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Manchester united Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon