www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: Da ste trener....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo bi mi ekipa bila spremna fizicki jer je to danas najbitnije.imao bih sigurno nekoliko starijih igraca koji bi bili vodje ali i mladje koji bi ostavljali srce na terenu,a?


_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
stasa11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam trener uvek bih kupovao mladje i jeftinije igrace, a otarasio bih se zvezdi.

_________________
Znam put...
 
Rem_ba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mlade igraci i trenirati ih da igraju kao tim,kao masina a ne pojedinacno.I dobar odnos sa najvijacima je vazan isto toliko Very Happy
 
Mister_M
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam ja trener prvo bih uveo mladici od SCG jer znaju igrat
2004:
FINAL: SCG - ITALIA = SP Mladici
0 - 2
To kaze da su dobri!
Jankovic, Lazovic, sigurno bih nig uveo!
 
milosjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 10
Mesto: Knicanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa Wizard-om samo ne bih dozvolio da igraci pomisle da su zvezde kao Realove
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo da sam trener,a nadam se da cu biti uvek bi pre radio s mladjim kategorijama jer je tamo sport donekle jos uvek sport, nema tolike hajke na pare i deca to jus uvek vide kao igru,a to se poklapa sa mojim shvatanjima,jednostavno sve te formacije i sve to sto se novo uvodi uvodi se zbog para da bi se neko pobedio pa marak mu slomili noge ili ruke. zato da sam trener prvo bih pokusao toj deci da objasnim da se sport igra za dusu za pobedu,da se na utakmicama gine a ne da bi se zaradile neke pare...
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao trener bih prvo gledao da ekipa bude kao jedno sto znaci da bi uzimao igrace koji trce jedan za drugoga i koji se sa ekipa bore a ne nekog egojistu koji citavu ekipu unisti!! sve u svemu prvo bi naravno gledao na kvalitet igraca, po mogucnosti puno mladih igraca ali par iskusnih ljudi moraju isto biti u ekipi i koji bi tu mladu ekipu predvodili!!
Sto se tice taktike prvo nazad sigurno stojati a onda cemo nesto u ofensivi uraditi znaci nesto defanzivniju taktiku!!!!!

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo bi pokusao da iz glava tih igraca izbacim pare,da ih podstaknem da igraju i uzivaju u igri,da treniraju s puno entuzijazma...
sto se tice mladjih i starijih,godine nisu neko merilo vec samo kvalitet,moze neko sa 40 god da i dalje bude dovoljno brz(npr kafu sa 34,..) ili da odigra bolje neku ulogu,znaci najbolje je da u odbrani igraju jedna iskusna i jedan mladji stoper,da bekovi budu u najboljim godinama(od 25 do 30) u sredini jedan stariji u uolzi organizatora igre(npr zizu) i jedna decko u punoj snazi da zakrpi svaku eventualnu rupu(gatuzo) a u napadu je ista kombinacija kao u odbrani jedan iskusan i jedna mladji i malo brzi igrac...
 
ivana_marko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 48

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u prvi plan bi stavio fizičku spremu-s trkom se može nadoknadit manjak kvalitete...bar u današnjem nogometu-sastav bi bio mix starih i mladih igrača
 
bole88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Avg 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskusna odbrana,talentovana mlada nedokazana zeljna sredina - radilice i borci Smile a napad ne znam Smile mozda neka zvezda Smile idealan tim
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre svega ozbiljnost,kondicija i motivacija,naravno ima jos puno stvari koje treba ispuniti da bi se doslo do relzutata

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam trener ne bih se obazirao na godine igraca, imena igraca itd. Igrao bi kvalitet. Uvijek bi pokusavao da pruzim sansu mladjim igracima.
Sto se sistema tice - 4-4-2 sa igrom preko krila sto opet znaci da su neophodni veoma brzi igraci. Na treningu uvijek bi odvojio vremena za individualni trening u sklopu sistema.
I na kraju on satara tenerska - nikad ne mjenjaj tim koji pobjedjuje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: Da ste trener.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon