www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: Da ste trener....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Fudbal: Da ste trener.... Na vrh strane Na dno strane

da sam trener gledao bih na sve te stvari jer je vazna mladost i iskustvo
kondicija i tehnika
ja sam za napadacku igru


 
theennis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 22
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Formacija 4-1-2-1-2
Na prvom mjestu kondicija i to koliko je igrac psihicki spreman za utakmicu i naravno borbenost. Isao bih na mix igraca sto se tice starosti, dakle pomjesati iskusne sa ovim fizicki spremnijim s tim da bi ovi sa iskustvom imali blagu prednost.

Igra napadacka sa puno trke.

_________________
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u BiH, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve drugo...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam trener koristio bih samo one igrace koji ginu na terenu...ne one umisljene zvezde

_________________


Love don't let me go
 
schobot_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio bih strog trener! Mislim da u ekipi treba imati par iskusnijih igraca i da se bez njih nemoze u stvari moze ali kako!
Moras imati i bar dve zvijezde u timu! To je dobro na neki nacin,ali ne "zvjezdice" vec pravu zijezdu u pravom smislu rijeci! Nije zvijezda samo oanj koji se folira i pravi vazan,to je puno vise!

Edit by Belphegore
Moglo je to i malo kulturnije Wink
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo bih se potrudio da atmosfera bude sjajna,zatim su svakako fizicka i takticka pripremljenost jako vazne.i na kraju svakoj ekipi je preko potrebno da ima nekoliko iskusnih igraca,i zbog relzutata,ali i zbog pomoci mladim igracima
 
šabanat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 117
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvažnija je fizička pripremljenost,odn. trka bez lopte.. u ekipi je bitno imati starije igrače zbog iskustva
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

* Kako bi vodili tim? Sta bi Vam bilo vazno? Da li je to tehnika, kondicija, itd.

Tim bih vodio disciplinovano. Da su mi svi igraci isti kao igraci i kao ljudi. Da su dobro uigrani. Kondicija na nivou, takodje tehnika. Uvijek bi igra na pobjedu i da se napada od prve sekunde pa do zadnjek zvizduka.

* Koji igraci bi igrali? Mladi ili stariji? Po cemu bi ih izabrali??

Pa potrudio bi se da nadjem nekoliko iskusnih igraca u odbrani, sredini i napadu, a takodje i par njih za klupu. Iskusni su i podizu moral mladjim talentima i daju im samopoozdanje. Inace bi se potrudio da prosjecna starost tima bude 23-25 godina i trudio bi se da ne prodajem talente ispod 24 godine. Igrace bi trazio uz pomoc svojih scouta.
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam trener uvek bi uzimao mlade talentovanije igrace...preferirao bi tehniku..i nebi bilo zvezda svi bi bili podjednako vazni
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kondicija 3-5-2,znaci Libero,dva stopera,dva spoljna,zadnji vezni,dva prednja vezna,i dva spica!!! Igrali bi samo najbolji!!
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Murinho Na vrh strane Na dno strane

Ja bi ucio od Murinha i kopirao ga..
to je najjaci trener svih vremena
a samo bi promenio formaciju 4-4-2
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise bi vremena posvetio vaspitanju igraca jer je ono najvaznije. Vaznije i od toga kakvi ce fudbaleri od njih postati. Bitnije je kakvi ce biti ljudi.
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam trener...sad ste me naterali da dobro razmislim...
Ma nisam sigurna sta bih radila...verovatno bih se borila za svoj tim...postarala bih se da budemo najbolji...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: Da ste trener.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon