www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nepravda....
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 3:58 am    Naslov poruke: Nepravda.... Na vrh strane Na dno strane

... svako od nas dvevno oseti nepravdu... sad bi mene zanimalo sta je za Vas "nepravda"?? Zbog cega se najvise nervirate i kako reagujete na to?? Da li ste mirni i pokusavate da sve dodji u red ili vas to izvede iz takta...

Hajd da Vas cujem...


 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepravda - eeeeee puno je toga danas u svetu. Inace ja pokusam da precutim, mada nekada isteram svoje. Sve zavisi oko cega je nesporazum, i ako je nesto bitno onda ja se borim za pravdu. Razz Nikada ne izadjem iz takta, ne vicem, ne psujem........jednostavno cekam priliku da se izjasnim i da sredim stvari.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta je za mene nepravda Question .. hm .. pa recimo za mene je nepravda kad neko probava da nesto uradi protiv moje volje a zna da mi to smeta ... ali to mi toliko i ne smeta .. ja sam jednostavno takav tip osobe da se ne nerviram bez nekog razloga .. mislim zasto bih se ja nervirao zbog neke osobe koja radi nesto protiv moje volje .. to je njegova/njena greska ne moja .. tako da me to bas i nervira ali za mene je to recimo jedna vrsta nepravde ...

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
punished
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

misli na nema nepravde, samo los pogled na svet
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nepravde ima toliko da mi se ovaj svjet pocinje gadit kao i vecina ljudi koji su sitnicavi i pohlepni u nenormalnima kolicinama...uopce ne zelim pricat o nepravdi...spisak bi bio predugacak...

ma kad vam kazem..treba malo da Bog posalje neku posast na svjet da nas prorjedi za 80%...previse se narod prohalacio Exclamation

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
nino141
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 40

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi vi tacno govorite, al kad smo se rodili smo primili dobro kao i zlo... tako da nepravda, deo naseg zivota je uvek prisutna.. Mislim da je nase da realno reagujemo na nju, tako da moze nekad da nas izbaci i takta, nekad ne, sve zavisi od vaznosti. Za mene se licno podrazumeva nepravda sa intolerancijom, racizmom, discriminaciji prema suprotnim polovima. A nepravda moze i da postoji u sportu, koa i u zivotu, nase je da se posluzimo njoj da bi napredovali...
 
lerellel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 7

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 11:34 am    Naslov poruke: nepravda Na vrh strane Na dno strane

cao
po meni nepravda ili pravda ne postoji u smislu neke definicije ili druge katorizacije. to je nesto sto mi osecamo po sopstvenim instinktiima ili logici.
moje pitanje: dali nepravda ili pravda nosi samo atributr emocije ili je ipak podlozena logikom?
 
dellboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Okt 2004
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, nepravdu bih najlaske definisao kao subjektivni dozivljaj krsenja kolektivnih normi "pravilnog", koji ostaje nekaznjen, ili, pak, postoji izvesnost da ce ostati nekaznjen.
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad da dugo trpis,i kada konacno odreagjes kako treba,postjci malo i sebe odjedanput ce se stvoriti gomila likova da ti pokazu kako te ni oni nevole
 
prokka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepravda je po meni kada se neko mogo trudi oko nečega i to istera do kraja i onda neko sve zasluge pripiše sebi... kada neko uči.. a drugi pobere zasluge.. ukratko kada se kitimo tuđim perjem Sad
 
kelava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 14

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma šta ja znam nepravde ima svugdje po svetu, možda največu nepravdu prave političari,a na to reagiram tako da ugasim TV.
 
Nadrkan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 12:56 am    Naslov poruke: Nepravda Na vrh strane Na dno strane

Najvise me iznervira, kada tvoj drugar tebe pravi budalu i mnogo sta izmislja da bi ga povukao na svojoj strani. I naravno kada se nekom nesto kaze u poverenju, a on ceo grad obavesti (Radio Mileva). I naravno kada izmislja neke price i povredjuje druge osobe, da bi pokazao da je on u pravu! Znaci takoreci: Vazno je biti u dobrom polozaju, a nije vazno kako doci do tog polozaja! To me najvise iznervira.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Nepravda.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon