www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nepravda....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepravda,ili ti kontra pravda,to je kao i sve ostalo,da nije dobra ne bi bilo ni zla,ti nekome ucinis previse dobra,isti taj postaje nezahvalan,pretvara se u zla covjeka,nekad tako gledam i na pravdu,nekad sam prema nekima i previse pravedan,e te iste opet gledam kako pprema drugima budu nepravedni,ali protiv nepravde se treba borit svugdje i kako god mozemo,a samo je Bog pravedan,najpravedniji!


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uredno pokusavam da ispravljam krive Drine.Cesto mi se obija o glavu, ali to je nesto sto ne mogu da promenim.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma joj ima više tipova nepravde a i ne može se sve što nam se desi što nam se nesviđa okarakterizirati kao nepravda k'o što su neki tako napisali.........
Što se tiče nepravde ona se nalazi tamo gdje se nalazi i sam čovjek i danas možemo reći da je to sastavni dio čovjeka jer molim vas ko nije nikad učinio neku nepravdu...
Taj čovjek ne postoje stoga mislim da smo samo mi,ljudi,krivi za stvorenje te nepravde i svega drugo što je proizišlo iz nepravde
Wink

_________________
 
miki-zmaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 13
Mesto: ch

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NEPRAVDA

kad se dublje o tome razmislja i trazi istina, mislim da necemo nikad videti ono sto jeste,

jel je covek takvog shvatanja, zelimo ono da vidimo sta hocemo a ne ono sto jeste,

istina nema reci, a nepravada se pise 8)
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepravda boli
Između života i nepravde granice su često nevidljive....

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
deni_hr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 8

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako o tome razmisljas ne valja, ako to radis jos manje, ako se ne obazires na to nevalja. Ne znam nisam pametan. Mislim da treba ne raditi nepravdu i pomoc u njenom ispravljanju ali ne razmisljati o tomu!
 
marijan44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji istina i laz i uvek su u odnosu
Cista istna kod nas ne postoji-jer nismo savrseni
Cim nije cista istina znaci uvek nepravda postoji
Znaci-nepravda uvek postoji-i ne pokusavaj je ispraviti
Bices ti na kraju kriv
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da me najlakse izbaci iz takta neka nepravda... Nisam neki takticar, pa da cekam da se slegne, nego burno reagujem, pa makar mi se to olupalo o glavu, naravno to zavisi i od vaznosti te nepravde. Mrzim svaku vrstu nepravde, jer od toga krece i mrznja prema ljudima. Danas su ljudi jako nepravdeni i neposteni jedni prema drugima, pa nije ni cudo sto je prisutna tolika mrznja. Naravno svakome se moze desiti da ucini neku nepravdu, al' je velika razlika u tome dali je to ucinjeno slucajno ili namjerno...

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
vos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

secate se citata iz filma jagoda u supermarketu..
sta ga boli?
nepravda Twisted Evil
 
buzda sestoperac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 58
Mesto: Beograd

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nepravda?!
da li je to lose? a zasto bi bilo lose? pa u kakvom svetu mi zivimo! ako si pravedan onda si naivan.

_________________
Razum i osecajnost
Veruij ali proveri
 
nana_andrija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveca nepravda je drzati istinu u nepravdi.
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepravda nije ono kad vidis kakav tvoj prijatelj ima sat a ti bas taj nemas, nepravda je kad nemas roditelje, kad nemas ljude oko sebe koji te voli i podrzavaju kad si sam, nepravda je uopce citav ovaj svet kad vidis kako jedni ljudi sa jedne zemaljske strane zivi a onda pogledas drugu odma ces znati sta je nepravda!!
"NEPRAVDA JE KAD NEMOZES ZIVETI KAO LJUDSKO BICE"

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Nepravda.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon