www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nepravda....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne postoji pravda, ne postoji nepravda, postoji ljubav.

Mnogi ljudi smatraju da je bog pravednik, ali sta je to, neko uradi nesto lose pa bude kaznjen, to je osobina ljudskog uma, zar ne rade to i sudije.
Bog je ljuvav i kad nam salje patnju on to cini iz samilosti, jer se kroz patnju sazreva.


 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu lajem, nemam dlake na jezik i reagujem uvek na ono sto mislim da nije u redu.
Ima dosta nepravde danas, gotovo na svakom koraku.
Za to sto sam prgava, i brzo reagujem ponekad se i kajem....ali je...bi ga.
ono sto se pljune ne.........

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nepravda nastaje sto svi samo misle na sebe,niko ne misli na druge,na njihove osjecaje,njihov zivot..da ljudi imalo brinu o drugima svijet bi bio bolji
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nepravda ? zato shto pravda stize jako sporo, ako uopshte do toga dodje..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na nepravdu ludim i mogu da ubijem cini mi se.
Na zalost,svud je oko nas.
Ja vecito pokusavam da ispravim krive drine,al ....
Sreca,sto uglavnom kad tad izadje na videlo nepravda

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
dacacar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 53
Mesto: Leskovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma postoje nepravde itekako. Ja sam obicno br covek i brzo reagujem bez razmisljanja.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Primetila sam da su me do sada sitne stvari nervirale.
I impulsivna sa, brzo reagujem ...sto ponekad i nije dobro. To mi je u mentalitetu,valjda.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nerviraju me vise nepravde jednostavno takav je sam zivot....nepravedan..uzmi il ostavi

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
mracninone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot nije ni pravedan ni nepravedan sadasnji trenutak je upravo onaj koji se morao desiti i samo one je istina... i ono sto je realno sve drugo nije realno
 
plany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 91

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepravde je bilo i bice, ali treba joj se suprostaviti na sve nacine.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoze se suprostaviti nepravdi jer onaj koji je vrsi ima moc.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Nepravda Na vrh strane Na dno strane

Nepravda je neverovatno sirok pojam. Verovatno postoji onoliko vrsta nepravdi koliko ima ljudi na Zemlji pa puta onoliko koliko je svakom od njih po sopstvenom uverenju ucinjena nepravda. Svako ima svoje vidjenje pojma nepravde. Za mene je to situacija, kada se pravila predvidjena za sve, primenjuju selektivno. Iako nepravdu imamo priliku "sresti" na svakom mestu: sopstveni dom, skola, ulica, gradski autobus..... smatram da je pravi "rasadnik nepravde" - radno mesto. Pravila predvidjena za sve, ne vaze za sefove i njihove poltrone. Tudje ideje veoma lako postaju njihova "svojina", radno vreme za njih moze poceti i dva sata kasnije, dok se kod ostalih ne tolerise ni pet minuta zakasnjenja. A o samom poslu da ne govorimo, nema potrebe da bilo sta rade, dovoljno je sto sefu pruzaju moralnu podrsku i daju "prave" savete i vec su nagradjeni sa daleko vecom platom. Na nepravdu reagujem razlicito, nekad cutim, nekad prasnem, a nervira me uvek.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Nepravda.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon