www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nepravda....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nepravda postoji baš u svemu...samo zavisi koliko je izražena....i to je ono što ja jako mrzim....nepravdu na ovom svjetu...

 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nepravda mi je kad se ja i sestra nesto dogovorimo a ona ode pa ja moram sama Smile Onda poludim!!

mrzim nepravdu Evil or Very Mad
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ljudi uglavnom smatraju neparavdom ono sto njima nekako ne odgovara. Svakom je svoja muka najteza.
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nepravda...svako je bio bar jednom nepravedan prema nekome,kao sto je i doziveo istu..mene male stvari zabole mnogo vise od nekih velikih..sve me potrese..tako da..ako me znate,gledajte da me ne ranjavate Smile ...najveca nepravda...toliko ih je bilo da se ne mogu setiti
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene pogadja nepravda i to mnogo. Pogotovo od ljudi koji je dele po nekim svojim izvrnutim kriterijumima.
Trudim se da budem dobra. Da nisam nekom majka, a nekom maceha.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
sejotz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Dec 2006
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima ovdje i pametnih stvari Smile
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepravda je da kad jedini dan, kad ja ne ponesem kisobran, pada kisa. Tad pomislim Boze sta sam ja to lose ucinio.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Nepravda.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon