:: |
| Autor |
Poruka |
E_X_I_T_O_V_K_A Početnik Domaćeg.de

 |
Datum registracije: 03 Feb 2006 Poruke: 17

|
|
Koliko ja znam 666 ili kad se okrene, 999 je satanski broj...Kao malu me je sestra plashila...kao fora...cik okreni na telefonu ova tri broja....naravno nisam smela
A sad zbog cega je to satanski broj,ne znam stvarno...
To je verovatno samo puko sujeverje,kao i broj 13 baksuz
|
_________________ STATE OF EXIT 04/05!!!!! )) |
|
| |
|
 |
rile_89 Početnik Domaćeg.de

 |
Datum registracije: 05 Feb 2006 Poruke: 52

|
|
666....hehe fin broj kod mene drug na mobitelu ima ta 3 broja
|
|
|
| |
|
 |
pokemon21 Početnik Domaćeg.de

 |
Godine: 42
Datum registracije: 03 Okt 2005 Poruke: 208 Mesto: Podgorica,Crna Gora

|
|
Broj 13:
Tajna vecera 13 apostola,13-sti apostol je bio Juda koji je izdao Isusa i zato se taj broj smatra losim znakom.
Sto se tice borja 666 to su sve gluposti,kao i sto je 13,ali 13 ima objasnjenje,dok 666 ne,koliko ja znam,jer bas bih voli da znam zasto je 666 djavolji broj??
|
|
|
| |
|
 |
pinkie Prijatelj foruma

 |
Godine: 46
Datum registracije: 01 Okt 2004 Poruke: 19325 Mesto: u skrivenom kutku

|
|
| Velja25 je napisao/la sledeće: | E da vam ispricam nesto....
Setam ja tako po Novom Sadu tek samo vidim Audi A4
sa tablicama NI 666-666 . I onda shvatim jedno. Kada covek nije sujeveran ne smeta mu ni takav broj. |
e sa ovim se u potpunosti slazem..ma sve je to svar sujeverja koju mnogi olako privataju
|
_________________ Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander) |
|
| |
|
 |
NikolaHN Početnik Domaćeg.de

 |
Datum registracije: 30 Avg 2005 Poruke: 207

|
|
|
zanimljiva prica, ali me malo zbunjuje, 666 je bio djavolji broj
|
|
|
| |
|
 |
mistik29 Prijatelj foruma

 |
Godine: 49
Datum registracije: 30 Sep 2005 Poruke: 7173 Mesto: Zagreb

|
|
Negdje sam pročitao ovako:
6=VI (rimski)
6=S (egipatski)
6=A (sanskrt)
666 = VISA
--- ako ste čuli da bi mogli uskoro ugrađivati implatante ('na ruku i čelo' kao znak), koji bi zamjenjivao karticu... itd itd
|
_________________ JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi |
|
| |
|
 |
mistik29 Prijatelj foruma

 |
Godine: 49
Datum registracije: 30 Sep 2005 Poruke: 7173 Mesto: Zagreb

|
|
Čitao sam prekjučer u časopisu Misterije da je originalno otkrivenje govorilo o broju 616 a ne 666.
Svak nekak tvrdi.
|
_________________ JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi |
|
| |
|
 |
child in time Početnik Domaćeg.de

 |
Datum registracije: 29 Apr 2006 Poruke: 2 Mesto: Somewhere in time

|
|
|
A mene zanima gdje je to Isus nosio broj 666? Isto tako i 111?
|
|
|
| |
|
 |
pinkie Prijatelj foruma

 |
Godine: 46
Datum registracije: 01 Okt 2004 Poruke: 19325 Mesto: u skrivenom kutku

|
|
vrati se malo unazad na prvoj stranici ove teme naci ces detaljnije objasnjenje
|
_________________ Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander) |
|
| |
|
 |
mistik29 Prijatelj foruma

 |
Godine: 49
Datum registracije: 30 Sep 2005 Poruke: 7173 Mesto: Zagreb

|
|
Mislim da se previše prašine diže oko broja 666. Jedan zapis u Bibliji, načinio ga je simbolom antikrista i tako se taj broj gleda drugim očima, ali bez neke osnove. Kao i broj 13 što kažu da je nesretan.
Mislim da nije stvar u brojevima, iza brojeva uvijek stoji nešto drugo. Ali preopširno je o tome raspravljati.
Slažem se da se kraj svijeta neće dogoditi onako kako to ljudi zamišljaju (gotovo filmski).
|
_________________ JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi |
|
| |
|
 |
enna777 Dobro upućeni član

 |
Godine: 37
Datum registracije: 27 Okt 2005 Poruke: 705 Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

|
|
a sta mislite o tome sto je danas 6.6.06.? Prilicno lose zar ne? makar za one koji su sujeverni... Jos malo pa ce kraj dana, a ja ne vidim ni traga ni glasa od kraja sveta, tako da nista od cele te price
|
_________________ xxx by enna |
|
| |
|
 |
pinkie Prijatelj foruma

 |
Godine: 46
Datum registracije: 01 Okt 2004 Poruke: 19325 Mesto: u skrivenom kutku

|
|
|
eto jos jedan dokaz da su sve te cifre samo obicna naklapanja i sujeverje nista vise
|
_________________ Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander) |
|
| |
|
 |
|
|
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma
|
|