www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijateljica ili drug??
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
tea-17-os
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 43
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

legica ili prijatelj, meni je totalno svejedno. 100 % vjerujem u muško-ženska prijateljstva i nije velika razlika između legice i frenda. svatko će te savjetovati na temelju svog iskustva i pogleda na život, tak da, kad bi se morala izjasniti šta je bolje, stvarno ne bih znala...


_________________
...griješiti je ljudski, ali osjećaj je božanski...
 
YuGirl20_de
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam osjetila da je bas tesko imati najbolji drug, i da je samo malo do ljubavi ponekad...zato sa curama
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, nije mi bitno kog je pola neko,vec kakva je osoba...imam i drugova i drugarica i tesko je reci sa kim vise volim da se druzim...

_________________
El amor ha florecido en mi corazon a causa de tu amor.
 
Tockica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 16

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam vise drugova nego prijateljica... i puno bolje mi je izlaziti sa drugovima, puno zabavnije je sa njime... na tracaju toliko kao cure, nisu tako ljubomorni kao cure.. i tako dalje...
 
ivarkonj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 6:20 pm    Naslov poruke: prijatelj... Na vrh strane Na dno strane

moj glas ide...musko-zenskom prijateljstvu.....iskustvo govori svoje

_________________
Ivana
 
knesa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 35

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije bitno kog je pola nego kakav je kao prijatelj
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

više se volim družiti s muškima, jer sam primjetila da sa curama na kavi uvijek tračamo nekoga, ogovaramo druge etc.a kad sam s prijateljem opuštenija sam i zabavnije mi je .a i tu su uvijek dobri savjeti, utjeha....... Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
srdjanpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Avg 2004
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da muskarci su bolji kao drugovi
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam vise prijatelja nego prijateljica...izlazim s njima na ista mjesta kao i sa frendicama al s curama to nije to..s deckima je opustenije,zabavnije,ludje..i obicni izlazak u birc se uvelike razlikuje s deckima nego s curama.cure samo tracaju,stalno se zale na nesto..kukajuuu,pricaju o odjeci,kosi,make-upu..svim mogucim glupostima koje mi idu na zivce,s deckima je zabava a moze se snjima i ozbiljno razgovarat kad treba..osim toga cure stalno nesto mute,vode neke igrice spletke,kompliciraju..bla bla...moj su izbor definitivno decki Mr. Green

_________________
 
milica_m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kako kada.sa drugom sam skoro uvek neozbiljna.ma i sa drugaricomsam,ali sa njom mogu da popricam na temu koja nas najvise muci-ljubav,a sa drugom to ne praktikujem.sa njim o nekum drugim stvarima


edit by Charmed
Molim te malim slovima (pogledaj Pravilnik)
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam vise drugarica nego drugova. meni je lakse pricati sa drugaricama o mnogim stvarima. zene se medjusobno ipak bolje razumiju.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su svi drugovi MUSKARCI, jer su cure ljubomorne jedna na drugu i non stop ogovaraju, znam to jer sam i ja zensko!Al ipak imam dve jedine drugarice koje su mi kao sestre i sa kojima sve delim!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Prijateljica ili drug?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon