www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijateljica ili drug??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

99% ljudi s kojima se družim su dečki 8) ne znam zapravo ni sama zašto, ali u njihovom s edruštvu osjećam bolje.. opuštenije... cure uvijek nešto izvode, pretvaraju se.... a ako nešto mrzim, to je pretvaranje i pretjerivanje... tipa, joj, kak sma vidla odličnu minicu! nemrem bez nje.. moram je imat... tak je predivna... itd!
ko da se cijeli svijet vrti oko te proklete minice ili sl. pizdarije!
s dečkima je puno lakše.... imam 2 najbolja frenda s kojima pričam o apsolutno svemu, bez ikakvih ustezanja i razmišljanja, i ne moram pazit kaj ću i kako reć... frendicu pogledam drugačije, i ona odmah napravi strku neku oko toga....
s frendovima je jednostvanije. kod njih, barem ovih s kojima s eja družim je sve normalno i opušteno - what u see, is what u get! Razz volim i cijenim takve ljude, a cure do sad takve nisam upoznala, a one koje jesam, za par mjeseci su pokazale svoje "pravo" lice - dvolične i samo na sebe koncentrirane i sobom opsjednute bitches... na žalost....


 
jassmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 200
Mesto: po potrebi...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he he

sad ispada da sve zene imaju samo muske prijatelje!!!

tako je i kod mene, a sta cu kad me zene ne vole...

razglabati o kojekakvim glupostima meni je apsolutno gubljenje vremena.....

ali i ovo s muskim prijateljstvom je zaj... Mr. Green

sta kad me pocnu bariti???

ma sama sam sebi najbolji prijatelj Wink

_________________
:lolj:
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha, oko ovog "barenja" - nemam tih problema! većina frendova zna mog dečka, i znaju di im je granica 8) ma ok su oni, toliko smo si dobri da ne bismo delali ništa što bi moglo narušit naše prijateljstvo!
 
sandral
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 1039
Mesto: ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijatelj je prijatelj... nebitno da li je to muško ili ensko samo neka je pravi

_________________
Život nije vrijeme koje je prošlo... već trenutci koji se pamte...
 
Stella Rossa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 255

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam mnogo vise super drugova nego drugarica.Drugovima mogu sve da kazem i znam da sledeceg dana pola grada znati sta sam im povjerila(ovo ne vazi za sve drugarice).I nervira me sto su vecina dvolicne

_________________
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nije da ja biram po spolu tko će mi bit frend a tko ne, ali eto.... ispada da se ipak više i bolje s njima (dečkima) družim i kužim
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeee o ovome smo ja i moja skolska prijateljica nedavno pricale,posto se nismo dugo videle smo pricale o prijateljstvima i zakljucile da obe imamo vise prijatelja od prijateljica..na sto je ona odgovorila.."hm,pa mozda je to i dobro..prijatelj ti mozda nece zavideti sto imas neki skupi parfem ili sto nemas celulit"... Shocked i jest vala tako.....cim se skupi zensko drustvo odmah zapocne prica o celulitu,kozi,borama,dijetama..i ko zna cemu vec ne Rolling Eyes
znaci ipak je mnogo opustenije kada razgovaras sa prijateljem Wink
mada su i prijateljice u nekim situacijama nezamenjive Very Happy
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise se druzim sa "decacima", jer me kod devojaka smara ono cekanje. Dogovorimo se da se nadjemo u 8, a ona stigne u 10, jer se sminkala. Very Happy
Pored toga, sa muskarcima mogu da pricam o svemu, dok su devojke jos uvek nekako zatvorene i prenemazu se, kad im spomenes neke delikatne teme.
Pa ipak, najbolja drugarica je zenskog roda, ali samo zato jer mi je mnogo slicna.
Naravno, karakter u svemu ovome igra glavnu ulogu. Smile

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
zegaracivana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha, upravo sam htela da postavim bas ovu temu, ali kao osoba koja je u par dana drasticno promenila misljenje - naime nikad nisam verovala u musko zenska prijateljstva jer bi se uvek hmm.. "zakomplikovala", mada sam uvek imala drugove uvek sam vise volela drugarice, izlazila sa njima....e ali onda me je moja najbolja drugarica za koju bih dala obe ruke tako zaj...... da jos uvek ne mogu da se osvestim, a najbolji drug od koga nikada nista nisam spec ni ocekivala tako iznenadio pruzivsi mi podrsku u vrlo teskim momentima, slusajuci moje jade po 3 sata, trpeci me dok se ne ispraznim -da definitivitivno moram da glasam za musko zenska druzenja = devojke ipak ste sve u pravu - muka mi je od ispraznih zenskih prica, umisljenih devojaka, praznoglavih stavova i drago mi je sto nisam jedina Very Happy .....
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije lose imati "dobre"drugove,al ne mogu bas o svemu da pricam sa njima, ipak vise volim zensko drustvo kad je u pitanju neka osetljiva tema...

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
Nata I Olja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa svojom naj boljom i jos dosta svojih drugarica se druzim svakodnevno ali ipak cu svoje tajne i probleme pre poveriti drugovima sa kojima se vidjam jednom ili dva put nedeljno.Sa muskarcima mogu da razgovaram o svemu a posebno o svojim vezama. Sa drugaricama vise o nekim provodima,salonima,garderobi.....

_________________
Laki je malo nervozan
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daklemmmm eww me i here..>Smile
imam zaista super drugarice kojima mogu sve da kazem...ali.........postoje neke sitnicee..koje su iskljucivo za FRENDA...bez koga ne znam kako bih preziveelaa tak nesth..zaista medju nama vlada potpuno poverenje..i skroz smo u opustenoj fazii ....on menii sve ..ja njemu takodje.....
MAA vivaa V Smile)

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Prijateljica ili drug?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon