www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jednostavna rešenja
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 08, 2013 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Cijenjeni coco, ideje su zaista super, samo imam jednu malu sugestiju: na nekim slikama se ne prepoznaje materijal od čega je rađen, kao ni postupak, pa ako bi mogao za ubuduće da nam u kratkim crticama pojasniš na koji način i koji bi alat trebalo, kao i materijal, upotrijebiti da bi se došlo do ovih genijalnih stvarčica. Zaista svaka riječ pohvale i ako ne uvažiš moju sugestiju, mada mislim da i drugi imaju takvo mišljenje, samo im je možda neprijatno reći, što meni nije nikakav problem. Kad ne znam, pitam. Very Happy


Obično se na prvi pogled primeti, ali nekad je komplikovano. Stavljaću objašnjenja kad nije očigledan postupak i materijal. Hvala. Wink


Da, ovo se slabije primeti. Limenke ofarbane u belo.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Ned Okt 06, 2013 7:45 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 08, 2013 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo ti hvala, ovo ću sve pokazati svojoj talentovanoj sestričini, koja stvara i očima i rukama i koja je već po slikama i izložbama daleko ispred mnogih, pa ćemo nas dvije pokušavati uraditi nešto od svega toga za moju vikendicu. I molim te da i dalje nastaviš sa ovom temom, meni je zaista zanimljiva, a mislim da će i onim kreativnim ljudima mnogo pomoći. Ja nisam kreativac, ja sam bukvalac, pa meni moraš natanane sve pojasniti. Crno-bijeli svojet-šta ću, takva sam. Ništa između i ništa između redova.
Moja pohvale.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 14, 2013 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja sam slučajno videla jednu sliku,pa mali doprinos od mene ovoj temi.Učinilo mi se zanimljivo,pošto imam tako neko slično drvo i mačka..još samo ova kućica i ostalo da se napravi od drveta.


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 31, 2013 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane






Zanimljivo Smile



Zarezač


Ovo sam probao i nisam zadovoljan. Otpadak od olovke jako često neće da padne dole.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Ned Okt 06, 2013 7:52 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 31, 2013 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu ti reći da mi se vrlo dopadaju ove ideje za poklone i Uskrs,Potrudiću se da to iskoristim,za svoj nastupajuči Uskrs.Ovo mi se vrlo svidelo.Mada zaista ima još divnih ideja,i nadam se,da ćeš nam još tog dostaviti.Sve pohvale..Ovo mi se posebno dopalo. Very Happy




_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 19, 2013 9:39 pm    Naslov poruke: Re: Uputstvo Na vrh strane Na dno strane


Lampion od limenke.


Piramida za sitnije poklone.


Kao što slika kaže, idealno je za sitnice. "Oči" su od nitni.


Ideja mi se svidela iako se radi o telešopu


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Ned Okt 06, 2013 8:01 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 02, 2013 4:56 pm    Naslov poruke: Re: Uputstvo Na vrh strane Na dno strane


Sigurno ste i vi pravili ovakve šatore, pa ćete se sami snaći. Smile




Objašnjenje: nalepite lepljivu traku (onu farbarsku, bitno je da se lako skida) i pustite vaše dete da sve to išara. Kad završi, samo uklonite traku i dobijete ovakvu sliku.


Hoću ovakav prsten za rođendan! Very Happy


Držač za mobilni i kablove od punjača. Probao sam i radi! Smile

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Ned Okt 06, 2013 8:13 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 10, 2013 8:46 pm    Naslov poruke: Re: Uputstvo Na vrh strane Na dno strane


Šporetić od limenke




Praktično, ovo možemo o kod kuće da napravimo.


Ukras za sveće od odlomljenih plastičnih kašika.


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Ned Okt 06, 2013 8:17 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 12, 2013 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

One stepenice su super ideja.
Bas mi se dopada.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 27, 2013 11:03 am    Naslov poruke: Re: Uputstvo Na vrh strane Na dno strane


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill on Ned Okt 06, 2013 8:36 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 27, 2013 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovo sa bilijarom mi je palo na pamet pre par godina, al' nikako da nabavim pravo i lepo drvo za takvo nesto. Super ideja za klupe isto, sto cu morati dodati u planu isto Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 28, 2013 2:37 pm    Naslov poruke: Švajcarski armijski... ključevi Na vrh strane Na dno strane

Švajcarski armijski... ključevi



Nije loša ideja, samo što nisu dali tačne dimenzije. Kaže, ako imate neparan broj ključeva, dve podloške (klapne) su iste debljine kao i jedan ključ (mada čisto sumnjam).


Stalak za tablet od olovaka. Smile


Katamaran od plastičnih flaša.


Za potpaljivanje vatre: pampuri namočeni u alkoholu.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Ned Okt 06, 2013 8:38 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Jednostavna rešenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon