www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ako ljubav prestane?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
YuGirl20_de
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad se samo cini ko ljubav i tada shvatis da ne ide vise dalje... a prava ljubav ne prestaje...bar se tako nadam

 
Nemanja_86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te povredi mozes pokusati da je mrzis kao nikog,ali to tesko ili uopste ne ide,zato treba naci drugu i voleti je jos vise,ako to ne mozes ucini sve da se pomirite-TO JE LJUBAV MISEVI 8)
 
*Ghost*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 74
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka ljubav ima kraj, kao i sve u zivotu. Jedino je najgore sto se voli samo jednom i nikad vise...

Love is tragic
Love is bold
You will always do what you are told

Love is hard
Love is strong
You will never say that you were wrong

I dont know when I got bitter
Love is sure better when it's gone
Because you wanted more
More than I could give
More than I could handle
And a life that I can't live

You wanted more
More than I could bare
More than I could offer
And a love that isn't there

_________________
"...imam sve sto pozelim, samo jedno ne, da me neko bar na tren, voli zbog mene..."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oporavis se i pocnes da volis nekog drugog.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa prestankom ljubavi , prestaje i razlog zajednickog zivota . Ziveti samo zbog nekih drugih razloga , a bez ljubavi , to nije zivot , to je samo mucenje . Humanije je za oboje da se mirno razidjete . Kada budete malo razdvojeni , mozda se ponovo rodi ljubav medju vama . Nostalgija i zal za izgubljenim , zna ponekad napraviti cudo . Laughing

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja_86 je napisao/la sledeće:
Ako te povredi mozes pokusati da je mrzis kao nikog,ali to tesko ili uopste ne ide,zato treba naci drugu i voleti je jos vise,ako to ne mozes ucini sve da se pomirite-TO JE LJUBAV MISEVI 8)


svaka cast, ni ja ovo ne bih bolje rekla....
ne moze se niko na silu mrzeti, posebno ako si tu osobu jako voleo, pa ne znam sta da ti uradi...
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda sam ja i zalutao na ovaj Topic , ali mi je bilo interesantno da cujem - procitam , sta je u stvari ljubav za nas mladji narastaj . Do sada nisam cuo nista pravo . Nije valjda da svi misle da se ljubav ustvari svodi samo na bukvalno vodjenje ljubavi ? Ljubav je sve ono sto cini coveka srecnim . To mogu biti i naoko beznacajne sitnice , ali sve je to ustvari ljubav . Pa hajde mladi svete da i od vas cujemo nesto pametnije i sadrzajnije . Laughing

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne verujem da ljubav kao ljubav ikada moze prestti..pa i kada umiremo, zar ne volimo????Mozemo pokusati nekoga da zaboravimo, da prebolimo, ali to ne znaci da ne volimo..

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onda to nije ni bila ljubav nego samo lust ili prolazno neko osecanje. Ljubav je dugovecna......... Neutral
 
Adrijana20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav nam je potrebna da bi zivjeli, jer sta ti sve vrijedi ako nemas ljubavi u zivotu.


Voljeti nekoga je neopisiv osjecaj i u tome treba uzivati dok god mozes.

Covjek je sretan kada voli a kada ne onda misli da mu nista neide i da sve propada.

Ali to sve zavisi od osobe.

neki ljudi mogu zijeti bezl ljubavi a ecina njih nemoze...

to je sve stvar covjeka

_________________
Adrijana
 
buzda sestoperac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 58
Mesto: Beograd

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ljubav prestane prestacu i ja.
Pa da vidimo ko bez koga ne moze.
Ja bez nje mogu, a gde je ona bez mene?

_________________
Razum i osecajnost
Veruij ali proveri
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto sve ima svoj pocetak, ima i svoj kraj... nista ne traje vecno.... zauvek mozemo voleti samo prijatelje... bar sam ja u to uverena
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sta ako ljubav prestane? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon