www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ako ljubav prestane?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako prestanes nekog da volis onda to nije bila prava i iskrena ljubav Razz


_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
EllaParis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 12
Mesto: Paris

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubav prestane samo prema jednoj osobi mozda... Naici ce nova ljubav sa novom osobom Smile
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ljubav ne moze da prestane,mozda moze da se smanji,ali koga smo voleli ne mozemo da prestanemo da volimo...moze samo da se pojavi neko koga cemo voleti vise...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav moze prestati iz milion razloga...i ne znaci onda da kada prestane da to nije bila ljubav.
Ali ako vec prestane po meni treba zavrsiti tui vezu odma i ne gubiti vreme,,,jer ko zna koliko ljudi cekaju na nas....uvek ima nekog

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
MaLa_MaJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 173
Mesto: novi sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde svi ili bar vecina govori o ljubavi izmedju dvoje ljudi ... pa nije to jedino ljubav.. kako ja iz shale kazhem uvek sam zaljubljena bila to priroda ,domovina cvet ili bilo shta to su neke sitnice koje volimo i koje nas chine srecnim ...Da li ljubav mozhe nestati ,po meni ne mozhe ,mozhe samo da se potisne da se ne misli na tu ljubav da se chovek okrene nechemu drugom ...A kad prestanemo da volimo tj po mom mishljenju potisnemo osecanja prema nekoj osobi ,nastavimo dalje zavolimo nekog drugog i svakog volimo na neki drugi nachin ...
To je neko moje mishljenje koje verujem da ce se promeniti jer sam josh mlada i zelena Smile
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozemo da zaboravimo neke stvari,da oprostimo........ali ako si bar malo voleo.........to ostaje,onda mislim da zauvek volis.......jedino mozemo vise voleti.............kasnije
Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo nam dusa umire... osecamo se praznom... ali kad tad dodje nova ljubav,jer iako mislimo da nece doci ona ce se kad tad ponovo pojaviti u nasem zivotu... i kako kazu: "samo nova ljubav staru ranu smiruje"
i nebrini se oko toga iako si sada mozda razocaran,neutesan,tuzan... sve ce proci.. samo pusti novoj devojci da ti udje u zivot... mozda to nece biti prva devojka koja ce naleteti ali nemoj da se zatvaras za nove ljubavi...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta?! Dosao, otisao! Pa necu sad da umrem zbog toga, ili da patim ceo zivot!!!!Da je bio vredan-ostao bi uz mene! One koji me ne zasluzuju, prebolim brze nego sto sam ih zavolela! Mnoooogo brze! Ok, bilo bi mi tesko prvih par dana, dok se ne naviknem na novonastalu situaciju, a posle toga....BOze moj! Hvala Bogu, zivot ide dalje! Ne pada mi napamet, da patim i suze ronim (bljak, patetika) zbog nekog ko me nije vredan!!! Pa, toliko volim i postujem sebe! I uvek, vise nego bilo kog "njega"! Pa aman, ljudi zive(daleko bilo), cak i posto izgube dete, a ja cu sada svoj zivot da gubim i sputavam da bi patila za nekom budalom!!!!Ma, nema teoretske sanse! Ako ti se ne svidja: PUTUJ IGUMANE, a ja cu se vec nekako snaci i bez tebe! Wink 8)

_________________


 
grizli17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 111

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako te zbilja povrijedi taj kojeg volis,jedamput,davput,....stoti put...tvoja ljubav se gasi...
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Hello Na vrh strane Na dno strane

Pa kada ljubav prestane, pocinje zudnja za novom ljubavlju, i treba je potraziti...
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni ponekad kaze moj voljeni...
da su razlogi njegovog raskida ostalih bivsih cura bilo
jednostavno nije bilo vise to ...znaci hoce da kaze nije bilo vise ljubavi
..nije bilo vise onog sto se je desavalo na pocetku
Ljubav treba njegovat ...pokazivat partneru ...makar porukom ...ili sms
svaka mala paznja za partnera mnogo znaci Rolling Eyes
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako prestane...onda nije ni vredela..sve dok vredi..bolece...sve dok vredi, trajace...i ispunjavace me onim zarom kojim me ispunjava sada...i bolece me svaka pogresna rec..svaki pogled upucen drugom..i svaki osmeh poklonjen nekome ko nisam ja..i trazicu sve sto znam da moze da pruzi..i sve sto ne zeli da da...jer cu voleti..i jer cu znati da me voli..onog momenta kad to ne bude vise to...jednostavno digni ruke od svega toga...pronadji sebe u necemd rugom..u nekom drugom...u sebi iznad svega..osmehni se svom sopstvenom kutku iz kog si ponikla i ne trazi od njega da ostane jer nece ostati...a i ako ostane bice to patnja za oboje..ne trazi od njega da glumi..jer ce te ta gluma jos vise boleti..i ne pretvaraj se da ne vidis da je kraj...Uzdigni glavu i otidji najponosnije sto mozes jer vredis mnogo vise od toga..ljubav nije samo uzimanje..ljubav je i davanje..i daj sve dok mislis da mozes,da imas sta da das..i sve dok mislis da neko zasluzuje to da dobije...onog trenutka kada shvatis da se nesto promenilo..zadrzi ljubav za nekog ko ce je vise zaslzuivati Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sta ako ljubav prestane? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon