www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kolega, volim te :)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Kolega, volim te :) Na vrh strane Na dno strane

Da li ste ikada bili u situaciji da vam se dopadne osoba sa kojom radite?

Hocete li pokazati da vam je stalo? Kako? Osmehom , recju? Ili ce te mozda cutati i nikada necete otkriti svoju simpatiju prema datoj osobi?




_________________
 
Tyrica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 14

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni si i sada sviđa momak sa kojim radim......dala sam mu to do znanja na jednom nešem službenom slavlju nove godine...tad smo se nešto malo smuvali....i još nakon toga skroz se nešto bockamo...imamao baš super odnos ali čisto prijateljski, jer on ima devojku....iako nekad daje drugačije signale...ali ipak to je bilo samo jednom....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto ne pokazati?I on je momak kao bilo koji drugi zar ne?jednostavno, znate se, to je jos jedan + da lakse pridjes..da mu lakse stavis do znanja da ti se dopada, zar ne? Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To me pitala moja kolegica koja ima sličan problem na svom poslu, sviđa joj se jedan momak koji radi s njom super su i sve to ali ona ne zna kako da mu rekne da ona osjeća nešto više

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bio sam u toj situaciji da mi se dopada kolega... Wink ovaj koleginica Smile
mislim da je to sasvim normalna pojava...
treba mu stavit do znanja da osim vase poslovne sardnje trebalo doci i do neke druge saradnje Wink
samo ima i to svoje posledice ali u svakom slucaju ne trajne... Twisted Evil

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
nerasana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne,uvjek sam za to da se iskazu osjecanja,ljudi smo.Ako nebude nista boze moj,ali vrijedi pokusati u svakom slucaju.....pozdrav
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto ne bih pokazala osečaje? Ko što je bilo več rečeno....dečko ko i svaki drugi.....ma da može postati malo neugodno ako si odbijen, onda trebaš da radiš s tom osobom svaki dan i vidjaš se sa njom.
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam bas prave kolege jer nisam zaposlena...ali dosta momaka sam upoznala radeci zajedno sa njima u istim organizacijama ili na istim projektima...malo je nezgodno zbog ostalih ljudi sa kojima radite jer je vas odnos od samog starta ne pod lupom, vec pod mikroskopom ali da se sve to pregurati...
obicno na tom polju se vrlo lagano krece u bilo kakav poduhvat...obicno sam vrlo oprezna ali to cini ceo taj period flerta zanimljivijim...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina kocnica koja bi mogla postojati je da ako bilo sta krene naopako (odbije ili se cak smuvate pa posle posvadjate) moze nastati neka barijera koja nije bas dobrodosla na poslu. Pogotovo sto tu osobu moramo vidjati onda svaki dan, a to nam ne bi bila zelja.
Al naravno tu postoji mnogo vise dobrih stvari koje mogu izaci iz toga, tako sam ja definitivno za neku vrstu akcije.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo sam procitala na netu:
Flertovanje sa kolegom ili koleginicom po nekim osobinama liči na isporuku pice na kućnu adresu, ili na upotrebu elektronske pošte ili mobilnog telefona - brzo je i praktično. Danas, kada ljudi provode sve više vremena na radnom mestu i kada u priličnom broju firmi zvanično radno vreme postoji samo na papiru, sve je manje vremena za upoznavanje novih ljudi, a i ta upoznavanja uglavnom idu brzinom pripremanja instant kafe - izuzev kada se radi o upoznavanju kolege ili koleginice. Tada imate vremena da ih dobro osmotrite, da vidite kako se snalaze u različitim situacijama, kako na šta reaguju, da saznate za neka njihova interesovanja za koja inače ne biste saznali, a koja se mogu poklopiti sa vašim.

Pored temeljnijeg upoznavanja, prednost romanse na poslu je što tako više vremena možete da provedete sa dragim (dragom). Naime, opet zbog sve neodređenijeg radnog vremena, mnogi partneri zaposleni u različitim firmama jedva da uspevaju da provedu neko vreme zajedno, jedva da stignu da se vide, a ako radite u istoj firmi, draga osoba je uvek tu negde, u blizini.

Međutim, upravo to što je draga osoba uvek u blizini može da bude problem, ako vam je potrebno i neko vreme samo za sebe, ako ipak ne želite da ste sa dragom osobom, ma koliko je voleli, 24 časa dnevno.

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa najbolje je ne mesati posao i ljubav... Wink
 
O'Bannon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 62

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha pa da ... to je normalno Very Happy ... kao sto smo imali simpatije u shkoli Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kolega, volim te :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon