www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razvod braka - kako dalje??
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jaxemonu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2013 2:27 pm    Naslov poruke: Razvod braka - kako dalje?? Na vrh strane Na dno strane

Postovani - imam par pitanja, zamolio bi vas da mi odgovorite.

Bio sam sa curom skoro 3 godine, uzeli smo se ljetos i bili u braku 3 mjeseca. Pokusali smo sve da nam bude bolje i da spasimo brak, dao sam sve od sebe ali to nije nikako islo i morali smo se razvesti.
Prije 2 mjeseca smo se razveli i nismo se vise ni culi ni vidjeli. Pokusajem da je zaboravim i da nastavim zivot dalje, iako je mnogo tesko.
Izlazim sa prijateljima cesto i bio sam sa nekoliko cura na izlazcima, da bi je zaboravio.

Upoznao sam novu curu prije mjesec dana i vidjeli smo se jednom na veceri, na pocetku sam mislio samo da je koristim kako bi prebolio staru ljubav i brak.
Medjutim ova cura mi se svidja i nebih zelio da je povrijedim, vec da je bolje upoznam. Strah me kako da joj kazem da sam bio u braku, da joj to krijem nebih zelio jer to ona nezasluzuje tako da joj lazem i koristim je. Neznam sta dalje i kako?

Mozda sam malo pozurio da odma dalje idem u potragu za novu ljubav ili?
Nisam mislio da ce mi se djevojka svidjati i da opet zelim da izadjem sa njom..

Potrebna mi je vasa pomoc, savjeti itako dalje.

Hvala puno!


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2013 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Požurio si ti, čini se, sa tim brakom, a ne sa novom vezom! Very Happy Very Happy Malo šale, nije na odmet, nećeš teti zamjeriti.
Bila sam u braku punih 10 godina i što je najsmješnije ili najžalosnije, takav brak koji sam ja imala, poželjeli su i bi svakako, gotovo svi. A ipak je životnim prilikama došlo do neminovnog kraja i nisam ga srela ni vidjela punih 10 godina od rastave, a u međuvremenu sam imala veza i vezica svakakve vrste, samo neka nije sa obavezama. Reći joj istinu, po mom je mišljenju, najbolje, jer će svakako saznati možda i prije nego se nadaš i tvoje prešutkivanje će je zaboljeti više nego istina. Šta imaš da izgubiš, na kraju krajeva? I uvijek je bolje odmah znati na čemu si, nego gajiti iluzije i uljuljivati se u neku lažnu sigurnost, glumiti i koristiti "bijele" laži. Svaka je laž uvijek samo laž, bila izgovorena, sakrivena ili "umotana", i niko je ne voli.
I ni u kom slučaju, ako se odlučiš reći joj istinu, ne krivi stvarnu sliku i ne krij razloge.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jaxemonu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2013 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uredu je - slazem se sa tobom da sam pozurio i zaletio se, ali tako je to bilo i nemogu vrijeme vratiti unazad!

Slazem se takodjer da joj trebam reci istinu, kad tad.
Mislio sam da joj kazem nakon nekoliko susreta, dok me bolje upozna i vidi ko sam i sta sam. Ali ipak nesto razmisljam da joj kazem iduci put kad se vidimo, jer nemam sta izgubiti.
Mada garantujem da ce me djevojka odbiti, nakon moje istine da sam bio u braku.
Dali ti mislis da svakoj buducoj curi, treba odmah da kazem da sam bio u braku ili nakon nekoliko susreta? i kako je najbolje to sve prebroditi?

Ja licno, nikada nebi mogao da mi nesmeta biti sa curom koja je bila u braku - za mene je to problem, a sad se ja nazalost tu nalazim.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 13, 2013 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dala sam ti svoj savjet, svoje mišljenje i vidjenje stvari, i najmanje sam kompetentna da potvrdim tvoje odluke ili ne dao Bog, da te savjetujem da je odmah zoveš i kažeš. Ono...jesi ti u pravu kad kažeš da bi volio da te bolje upozna, pa da joj onda kažeš istinu, a sa druge strane, šta to mijenja na stvari? Žene obično odmah imaju mišljenje, ili intuiciju, obično znaju šta žele, mislim na one prave žene, odnosno obično ih zovem damama. Čovječe, pred tobom je cijeli život, ako te ta odbije, nije ona prava, doći će neka druga...eh...da ja sad smijem ovdje otvoriti dušu i reći ti o stvarima koje sam ja činila, pa sam ipak na kraju dobila veliki dar života....i zato...ne budi kukavice, ne idi zatvorene duše i očiju kroz život, tako se postaje loš čovjek, tako loše prođu oni koji nisu u stanju da se suoče sa istinom, da prihvate poraze... a biće ih, vjeruj. Ne zalijeći se, ako si prvi put. Ma, čuj ti njega, ne bi mogao biti sa nekim ko je već bio u braku, joj, joj....šta su ti ljudi bolji ili gori od onih koji žive u braku - mraku! Twisted Evil Ne ljuti svoju tetu tako Laughing Laughing Hrabro i naprijed, za slobodu, dobru i sigurnu vezu uz lijepu, toplu i iskrenu ljubav.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jaxemonu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2013 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na podrsci i iskrenim rijecima Very Happy

Zamolio bi te da pogledas moj blog i da se javis - http://alogo.blogger.ba/

Hvala jos jednom i sve najbolje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Razvod braka - kako dalje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon