www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav ili ponos ????
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desavalo mi se da pogazim svoj ponos zbog ljubavi par puta,i slazem se sa gore recenim da kada nekog stvarno zavolimo necemo ni primjetiti da smo izgubili ponos Exclamation


_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
ljubavni_napitak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 10:18 am    Naslov poruke: ljubav ili ponos Na vrh strane Na dno strane

treba imati ponos,ali ne po svaku cenu.ja kad nekoga volim yaboravim na ponos.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i zaboravljam na ponos...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
jellena_b77
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 333
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebalo bi ljubav ali ja uvek izaberem ponos i ubice me jednog dana taj ponos

_________________
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."
 
anyarmani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2006
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam bas, mislim da bih se ipak odlucila za ljubav...jer smatram da ponos moze lako da se izgradi, a ljubav kada izgubis posle se godinama kajes i razmisljas sta bi bilo kad bi bilo Rolling Eyes

_________________
Mozda bi se svideo nekome, da se nisi trudio da se svima dopadnes!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je ljubav vredna onda bi se odrekla ponosa, moras da reskiras ako zelis da dobijes Wink

_________________
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba imati i jedno i drugo.. mada ako bi dosla u situaciju da biram, odabrala bi ljubav.. pa svako bi
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne mogu očekivati da me neko drugi voli i poštuje, ako ja, pre svih, to ne činim! Zato...biram ponos! Very Happy

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto ne mozes ocekivati Shocked Shocked

_________________
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lako je reči, da razum izgubi rat sa srcem... Ali nije istina, bar kod mene ne. Nikad ne pustim da srce pobedi razum, iako nekog stavrno volim, jer uvek pokušavam biti realna u vezi, i ako vidim da ne ide, puštam sve. Bolje prije nego kasnije, jer znam da se on neče promeniti a ni ja se neču i na kraju samo boli još više ako si dugo u vezi.

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
zasto ne mozes ocekivati Shocked Shocked


Ja kontam da je Shiseido mislila da ako sebe prvo poštuje i voli, onda će i drugi nju. Ili ne, enivej, ja glasam za to da ako ja poštujem sebe i ponosna sam na sebe, čovjek sam. Lijepa je ljubav i sve to, ali džabe ako me netko vrijeđa ili gazim sebe zbog ljubavi.
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek bi se odrekla ponosa zbog ljubavi,ali jednostavno ne mogu to da uchinimmm...neda mi se nekako,ma koliko volela tu osobu ne bi nikad uchinila prvi korak ,ako je on kriv,..tko da ,definitivno zadrzavam ponos! Rolling Eyes

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav ili ponos ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Strana 16 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon