www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas sexy element :)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2004 2:24 pm    Naslov poruke: Vas sexy element :) Na vrh strane Na dno strane

Pronadite svoj seksi element

'Godina vašeg rodenja odgovara jednom od pet feng šui elemenata', objašnjava strucnjak za feng šui Keti Kolman. Pronadite na tabeli koji ste element vi, a koji on, a zatim sledite feng šui uputstva kako biste uredili spavacu sobu tako da odgovara vašim potrebama.

12.02.1956. - 17.02.1958. Vatra

18.02.1958. - 27.01.1960. Zemlja

28.01.1960. - 04.02.1962. Metal

05.02.1962. - 12.02.1964. Voda

13.02.1964. - 20.01.1966. Drvo

21.01.1968. - 29.01.1968. Vatra

30.01.1968. - 05.02.1970. Zemlja

06.02.1970. - 14.02.1972. Metal

15.02.1972. - 22.01.1974. Voda

23.01.1974. - 30.01.1976. Drvo

31.01.1976. - 06.02.1978. Vatra

07.02.1978. - 15.02.1980. Zemlja

18.02.1980. - 24.01.1982. Metal

25.01.1982. - 01.02.1984. Voda


Metal

Imate izraženu erotsku energiju i uživate da sve držite pod kontrolom. Dopada vam se da budete "odozgo" i da ga vežete. I ne marite što vas gleda dok uživate. Volite izazovne položaje i vaše okruženje mora da bude dramaticno, inspirativno i da ruši poneki tabu. Da biste imali dovoljno snage, feng šui preporucuje da u istocni ugao sobe stavite ciniju od tamnoplavog stakla, napunjenu vodom u koju cete sipati svetlucavi prah. Ova kombinacija dace vam dovoljno energije za sve Kama-sutra poze - i reprizu.

Voda

Kao potpuni romantik, želite da svako pojedinacno seksualno iskustvo bude magicno - seks na brzaka jednostavno ne zadovoljava vašu potrebu za emotivnom ispunjenošcu. Stimulacija mora biti i fizicka i mentalna. Za vas je predstava o ekstazi uzbudljivija i od samog seksa, zato i u trenutku orgazma tonete u maštu. Kako biste uzburkali adrenalin, zapalite tri plave svece u severnom uglu sobe. Zlatnim nitima protkani prekrivaci podstaci ce vaše fantazije, a njihov odsjaj pomaže vam da zapamtite svaki detalj svog porocnog scenarija.

Drvo

U krevetu ste perfekcionista, ali volite da eksperimentišete, pa biste mogli da razvijete tehniku vrednu divljenja. Osim što bi trebalo da je fizicki izuzetan, vaš bi partner morao da bude i spreman da proba bilo šta. Temperatura vam se diže postepeno, ali kad se stvarno uzbudite, predajete se intenzivnoj orgazmickoj energiji. Pošto volite sporu predigru, napunite drvenu ciniju crnim ili ljubicastim klikercicima i smestite je u zapadni ugao. Ako pet crvenih sveca u staklenim cašicama stavite u južni ugao, na najboljem ste putu da doživite višestruke orgazme.

Vatra

Ovaj element kipti provokativnom seksualnom energijom! Volite spontanost, uživate da u stvarnost pretvorite najsramnije fantazije i žudite za veoma maštovitim ljubavnikom. Prepustite se sopstvenoj razuzdanosti i sve prolazi... Pošto vas vizuelna stimulacija stvarno uzbuduje, castite se velikim ogledalom - osim što cete moci cete da se ogledate dok vodite ljubav, ono ce pospešiti protok vaše seksualne energije. Kako biste ga podstakli, ukrasite zidove slikama koje inspirišu vašu erotsku imaginaciju. Ukoliko je to slika nagog para, osecacete se seksi kad god je pogledate.

Zemlja

Vi ste izuzetno culna osoba - mazni i zavodljivi. U vama je energija zemlje i potrebno vam je postepeno budenje nagona. Telesni kontakt i emocionalna bliskost su vam neophodni da biste dostigli orgazmicko blaženstvo, zato volite masažu i oralni seks. Divno okruženje prepuno raskošnih tkanina dopustice vašoj seksualnoj energiji da se polako zapali. Staklena cinija puna kamencica ili kristala probudice divlju stranu vaše licnosti. Postacete senzitivniji ukoliko po krevetu ili podu razbacate svilene jastucice - vodite racuna da oni budu jarkih boja jer ce to povecati vašu erotsku energiju.

Kako se slažete

Otkrijte da li ste vas dvoje par spojen na feng šui nebu ili pratite savete kako biste pravilno kanalisali njegovu energiju.

Metal/Metal

Erotican, magnetski spoj. Da biste pospešili žudnju izmedu vas i njega, okacite šarenu tkaninu iznad kreveta.

Metal/Voda

Metal možda nece moci da kontroliše žudnju vode. Za eroticnije raspoloženje, smestite džinovski kaktus u istocni ugao spavace sobe.

Metal/Drvo

Vaša veza odslikava glad za kontrolom nasuprot potrebi za postepenim uzbudenjem. Zapalite koru limuna kako biste metal ucinili senzualnijim.

Metal/Vatra

Metal želi da sve drži pod kontrolom, vatra želi da vodi ljubav - sad!

Dva kristala ružicastog kvarca u ljubavnom uglu sobe (najudaljenija tacka desno od vrata sobe) oboje ce vas uciniti prijemcivijim za potrebe onog drugog.

Metal/Zemlja

U vama odjekujuje seksualna energija vaceg partnera, baš kao i vaša u njemu. Crvena svila na vašem krevetu pospešice vaše seksi raspoloženje.

Voda/Voda

Oboje imate potrebu da pobegnete od stvarnosti, romanticni ste i zato vas fantazije uzbuduju. Okacite na zid neki pejzaž ili preko kreveta bacite šareni prekrivac koji ce vas inspirisati.

Voda/Drvo

Znatiželjno je drvo instiktivno pravi ljubavnik za misticnu vodu. Okrenite krevet prema zapadu kako biste uživali u laganom vodenju ljubavi.

Voda/Vatra

Vodi je potrebno više romantike nego vatri. Kristali zamagljenog kvarca u plišanoj vrecici ispod jastuka pomoci ce vodi da održi korak s vama.

Vatra/Vatra

Oboje obožavate brze i mocne orgazme. Razmestite crvene predmete svuda po sobi da bi varnice i dalje letele.

Vatra/Zemlja

Duboko erotska veza. Za vrele klimakse, pored kreveta stavite dve svece u boji bronze.

Vatra/Drvo

Oboje verujete da je sve u redu sve dok ste skupa. Stavite metalni predmet na prozor kako biste ubrzali protok seksualne energije.

Drvo/Drvo

Oboje težite savršenom orgazmu svaki put kada vodite ljubav. Slika na kojoj su kineski zmaj i feniks, smeštena u ljubavni ugao sobe (najudaljeniji desni ugao) pospešice orgazmicko blaženstvo.

Drvo/Zemlja

Odnos koji može da bude dinamican ukoliko se uvažavaju medusobne potrebe, tj. protok seksualne energije. Drvo je sofisticirani sanjar, a zemlja je senzualna. Da bi se uravnotežila seksualna energija, stavite ametist na sims svog prozora.

Zemlja/Zemlja

Osecajna, porocna i totalno eroticna veza. Da biste podigli nivo adrenalina, zasencite svoju spavacu sobu tamnim, raskošnim tkaninama.


 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2004 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice pogodila si me...
Ja sam Metal
Citat-I ne marite što vas gleda dok uživate

Zanimljivo bogami..
 
mario_84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Jun 2004
Poruke: 63
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me koji elemenat ide posle 01.02.1984,jer sam rodjen 26.03.1984?
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Mario_84
...elementi idu ukrug, znači ti si drvo...

...btw. mene niš' ne pogodi....koja vatra, bog s Keti Kolman?
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vid i ja drvo...hmmmm.nije lose....bas je tacno....idem sad u potragu za tim klikercicima....

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa metalac sam naravno..sta drugo heheh! Samo mi ne pada na pamet da uredjujem sobu onako!
 
daljina
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 06 Sep 2003
Poruke: 2748
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VODA!!
Cini mi se da je neko nudio mirisljave svece! Ima li ih jos???
Nego, sta se dogodi sa kombinaciom Voda/Zemlja??!!

_________________
ponekad i daljina moze biti blizu
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zemlja Very Happy
 
mario_84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Jun 2004
Poruke: 63
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se skoro sve slaze za DRVO.
Vrlo sam zadovoljan svojim elementom.
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja voda, ima dosta slicnosti!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vatra

Ovaj element kipti provokativnom seksualnom energijom! Volite spontanost, uživate da u stvarnost pretvorite najsramnije fantazije i žudite za veoma maštovitim ljubavnikom. Prepustite se sopstvenoj razuzdanosti i sve prolazi... Pošto vas vizuelna stimulacija stvarno uzbuduje, častite se velikim ogledalom - osim što ćete moći da se ogledate dok vodite ljubav, ono će pospešiti i protok vaše seksualne energije. Kako biste ga podstakli, ukrasite zidove slikama koje inspirišu vašu erotsku imaginaciju. Ukoliko je to slika nagog para, osećaćete se seksi kad god je pogledate.


Čoveče, fali mi ogledalo, moram odma da ga naručim Rolling Eyes

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

........voda.........

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Vas sexy element :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon