www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijedlog za moderatore i administratore na forumu
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Prijedlog za moderatore i administratore na forumu Na vrh strane Na dno strane

U mejling liste kod obrazlaganja razloga za banovanje precizirajte kada,kako,zasto i ko je banovao korisnika a ne da u mejlu stoji "banovani ste" pa da kasnije dolazi banovanom korisniku (ej alo!) mejl da ima 2,3,4 privatne poruke koje nema teorije da procita jer je banovan.

I dajte budite malo pametni,razumni i normalni,a ne da banujete bez ikakvog obrazlozenja.


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliko hvala na sugestijama Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

što se mene tiće, čovjek je u pravu. Mislim da si ljudi koji su banovani, zaslužuju obrazloženje zašto su banovani.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razloge znaju i sami. Wink

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
što se mene tiće, čovjek je u pravu. Mislim da si ljudi koji su banovani, zaslužuju obrazloženje zašto su banovani.




a ne tice te se....kao da nisi bio mod pa slucajno ne znas da do sad svako ko je banovan dobija i obavestenje zbog cega je to tako

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam dameski, znam ja to dobro, al ljudi ne znaju, al vala nisu ni svi dobili poptpun odgovor, i to dobro znam.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz iskustva mogu reći da svako dobro zna razlog, samo je drugo pitanje da li se neko pravi da ne zna razlog ili pošteno prizna da zna? Sve je stvar u tome da li želimo biti iskreni prema sebi ili živeti u laži.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko ja znam... a znam... Mr. Green Moderatori nisu dužni da obaveštavaju članove zbog čega je to učinjeno, a članovi koji pročitaju pravilnik znaju za to "moderatorsko pravo". Tako da, čitanje "pravilnik"-a, će biti više nego dovoljno da se zna zašto je neko banovan ili upozoren... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uostalom, ovde se na kraju ipak sve sazna Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo da i ja dodam svoje misljenje..
verujem da ljudi koji su odavde banovani imaju debeo razlog zasto su i banovani ali isto tako mislim da bi trebali samo da im onemoguce pisanje na forumu te da mogu i dalje da pisu i citaju privatne poruke..
a ako bi i preko privatnih poruka zezali i ne ponasali se kako treba, onda oduzeti im i tu opciju...

ne znam na kom forumu sam videla da neki mogu, dal administratori il ko da ti ulaze u privatne poruke.. ili da pored privatne poruke stoji opcija prijavi pa ako neko i dobije neku privatnu poruku uvredljivog karaktera da je moze prijaviti nadleznima

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
uostalom, ovde se na kraju ipak sve sazna Mr. Green


to uvek... mala bara puna krokodila Confused

svi se poznajemo kao da smo rod rodjeni...

ne treba uopste obavestavati za ban... sumnjam da bi neko od modova banovao clana cisto zezanja radi Rolling Eyes

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova rasprava vise nema svrhe, niko nije dobio bez razloga ban, kao ni upozorenje, s tim sto upozorenje ipak ide za manje greskice u odnosu na one koje su potrebne za ban Wink a kome je stalo do privatnih poruka, taj nece praviti haos, samim tim nece ni imati priliku za ban, cista logika i mislim da je to to Wink

Eto ovo je jedina situacija kada je dobro sto se sve sazna, hvala Bogu pa ce radio Mileva uvek raditi Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Prijedlog za moderatore i administratore na forumu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon