www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

YouTube secka pesme
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2013 9:22 pm    Naslov poruke: YouTube secka pesme Na vrh strane Na dno strane

Ćaos!
Pre par nedelja javio mi se problem sa puštanjem pesmica na youtube-u. Naime, pesma se normalno očita, ali pri reprodukciji počne da secka, tj. da prekida. To mi se dešava samo u Chrome-u. U Operi normalno pušta. I recimo kad hoću da gledam neki film online, pokazuje kako nemam instaliran flash player, a imam.
Nije problem da počnem da koristim Operu, ali volela bih da znam šta može da pravi taj problemčić u Chrome-u.

Ako je neko ima neki sličan problemčić i uspeo da ga reši, molim da mi kaže rešenje. Very Happy

Unapred hvala! Wink



_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2013 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci da je do Chrom-a.
Probaj da izbacis chrom pa opet da ubacis zadnju tj. najnoviju verziju sto imaju.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2013 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probala i to. Neće. Čak sam probala i da instaliram stariju verziju flash player-a, ali neće. Bude još gore. Ne znam šta mu bi. Rolling Eyes

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 30, 2013 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li ti je jos to aktuelno, proslo je prilicno vremena... Elem, problem je sto browser i flash player nisu kompatibilni, desavalo se meni cesto ove godine na racunarima koje sam sredjivao... Ja sam to resavao tako sto sam instalirao stariju verziju browser-a (Firefox je u pitanju, jer ja preferiram taj browser Smile ), i nalazio stariju verziju flash player-a, zaboravio sam koja je bila... Mada, neke stvari ne mozes da otvoris sa starijom verzijom , ali bar youtube nije seckao... E sada sto se tice tvog Chroma - pretpostavljam da bi se isto to moglo primeniti, starija verzija Chroma i Flash playera, neka verzija oba od prosle godine, kada se ti problemi nisu javljali...
P.S. Moras i browser i flash player da promenis, ne mozes samo jedno...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> YouTube secka pesme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon