www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Kid zeli ....
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 7:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e posto vidim da gusle nije islo kako treba .. da li bih neko mogao da mi pomogne u nazivu dve pesme koje probavam da nadjem ovih dana ... Jedino sto znam o obe pesme je da obe pesme peva zenska osoba sto po recima pesme koje znam mozete i da pretpostavite Wink

1) prva pesma ide ovako

" Da mi je da mi je, ne znam sta mi je,
zelim te u zivot svoj, da mi je da si moj " ..

znaci to je prva pesma .. ne znam ko peva ali ako neko moze da mi pomogne u vezi toga bilo bi mi veoma drago

2) druga pesma koju bih voleo ako neko moze da mi pomogne da nadje ide ovako

" Ti nikad neces znati, koliko sam te volela
koliko je moja dusa, zbog tebe bolela "

Znam da su dve pesme odjednom i znam da to nije po pravilima ali uopste ne trazim da mi neko odjednom te dve pesme postavi ovde na sajtu u muzickim zeljama nego ako neko ikako moze da mi pomogne u trazenju naziva pevaca i nazive pesme za te dve pesme pa cu ja onda polako da vidim gde te pesme mogu da nadjem mislim nije problem samo mi je jedino potreban naziv pevacica koje pevaju te pesme. Probavao sam da nadjem te pesme ali nikako mi ne ide za rukom pa ako bi neko mogao da mi pomogne

Hvala unapred,
The Kid

Imas u riznici temu naziv pesme i izvodjaca, to je mesto za ovakva pitanja a ne ovde, a tek ako dobijes tamo odgovor, onda ovde trazis zelju. Hvala na razumevanju (edited by Gile80)



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> The Kid zeli .... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon