www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vuk8 trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
vuk8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 03, 2013 11:31 am    Naslov poruke: vuk8 trazi Na vrh strane Na dno strane

Pretpostavljam da je već bilo prepiski na ovu temu.

Pokušavao sam da skupim ove pesme, ali sve što sam našao je ili očajnog kvaliteta ili sa youtubea.
Da li je uopšte moguće doći do ovih pesama pošto deluje kao da su u zemlju propale? Smile

Hvala unapred


[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Fontane želja ~ i promenjen naslov teme.]


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 04, 2013 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, dobrodosao u ovaj deo foruma sajta www.domaci.de ! Wink

Za pesme kojima ne znas naziv ili izvodjaca tu je tema Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača.... Kada saznas ko i sta je u pitanju, mozes se ovde obratiti clanovima za pomoc oko nalazenja pesama/albuma. Neophodno je i da u svojoj sledecoj poruci u ovoj temi ostavis svoju elektronsku adresu (email) na koje ce ti trazena pesma/album biti poslata. Idea

Toliko od mene za sada, pozdrav vuk8! Cool

_________________


Poslednja prepravka: Raziel@Nosgoth datum Uto Mar 05, 2013 8:58 am; ukupno izmenjena 1 put
 
vuk8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 04, 2013 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na dobrodošlici Smile

Znam nazive nekih od ovih pesama.
Npr Zemlja - pevaju Delča, Ana Stanić, Ivana Negativ, Era iz Vampira, Bebi dol.
Ima i pesma koju pevaju Gru, 357, CYA i ostali.
Ove pesme postoje na Youtube-u, ali je zvuk katastrofalan pa se nadam da neko možda ima to snimljeno.

Naravno znam da ima još nekih pesama, ali trenutno ne mogu baš da se setim svih. U međuvremenu sam saznao da se kompilacija zove: "Pesma nas je održala" i trebalo bi da postoje bar dve kasete/CD-a
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 05, 2013 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema problema, samo ostavi adresu na koju ti clanovi mogu proslediti pesme koje trazis. Ako ih neko ima, sigurno ce ti ih poslati. Wink

_________________
 
Stivi_pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 06, 2013 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da nije dodato sad

_________________
SK
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 10, 2013 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stivi_pg je napisao/la sledeće:
da nije dodato sad

Ako mislis na pesme, ovo je tema u kojoj clanovi medjusobno razmenjuju muziku, medjutim buduci da clan cija je ova tema nije ostavio adresu - niko mu nije ni odgovorio. Rolling Eyes

Ukoliko zelis, mozes otvoriti sebi ovakvu temu, ali obavezno ostavi adresu na koju ti clanovi mogu poslati trazene pesme. Idea

Pozdrav! Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> vuk8 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon