www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Istinite price i dogadjaji
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
ENIGMAS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 24

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osim sto treba svijecu zapalit za njih treba i molit za njih da sto prije predu na onaj svijet. Ne radi se zabadava misa zadusnica za preminuloga. Ja sam prije mislila da se to radi tek reda radi, zapravo da bi pokojnik mogao preci na onaj svijet i da mu dusa miruje treba molit za njega. Gledala sam jedan dokumentarac o tome i tim srodnim stvarima. Postoje ljudi za koje poslje smrti nitko nije imao izmolit za njega pa se jave nekim zivima i traze od njih msiu zadusnicu.

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, da , ali mislim da smo malkoc omasili temu i da bi se ovaj deo o duhovima lepse uklopio u temu o duhovima, dakle vracamo se na misterije Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispuni ugovor s Vragom

Obitelj Brandhauser iz srednje Slovacke je prokleta. To o njoj tvrdi nekoliko stanovnika grada. Price o povezanosti s vragom rasirile su se po okolici brzinom munje. Sto je zapravo u svemu istina?

Prokletstvo obitelji Brandhauser pocinje jos u 19.stoljecu. Tada je, navodno, jedan od clanova obitelji potpisao ugovor s vragom. Nije ga ispunio, i zbog toga vrag vec vise desetljeca podsijeca njegove potomke na dug, koji obitelj prema njemu ima!

Glasine o nasoj povezanosti s vragom stare su godinama. O njima mi je pripovijedao vec moj pokojni otac - kaze (1996.god) danas 76-godisnji Karlo Brandhauser. - "Mislim, da to tada otac nije uzimao za ozbiljno i pricao mi je to kao kuriozitet" - objasnjava dalje Karlo i dodaje: "Ne, ne sjecam se da se u vrijeme mog djetinjstva u nasoj obitelji dogodilo nesto, sto bi potvrdjivalo ove oceve price".

Usprkos tome, Karlo Brandhauser, najstariji clan obitelji u listopadu 1995.godine - na dan svog rodjendana - kao prvi od zivucih potomaka dobio je poruku od vraga.

Poruka je bila napisana crvenom tintom (kasnije se utvrdilo da je to bila krv) i sadrzavala je na latinskom slijedece rijeci: "Ispuni svoj ugovor s vragom". Poruka u obliku papirnatog svitka, bila je stavljena u malu trubu, slicnu vrazjem kopitu.

Najprije sam pomislio kako se netko sa mnom grubo nasalio, i smatrao sam to malo neprimjerenim poklonom za covjeka mojih godina - nastavlja pricu stari gospodin. - "Samo nisam znao tko i zasto se sali na moj racun. Nitko iz obitelji si to ne bi dozvolio".

Na los vic se zaboravilo. Kada je na dan svog rodjendana, dva tjedna kasnije, dobila isti takav "poklon" njegova 55-godišnja kcerka Marija, a zatim istom prigodom pocetkom prosinca i njezina kcerka, 36-godišnja Ana, cijela stvar postala je vise nego sumnjiva i vrlo ozbiljna. Nitko iz obitelji nije imao velikih neprijatelja, dapace, obitelj Brandhauserovih bila je kod mnogih ljudi uvijek vrlo cijenjena. "Postepeno smo eliminirali sve mogucnosti da bi nas netko htio prestrasiti." - kaze Marija - "Nismo pronasli ni moguce zastrasitelje, ni motiv, koji bi ih u tome mogao voditi. Tada smo poceli traziti uporisnu tocku u proslosti."

Nakon mjesec dana uspjeli smo otkriti dnevnik Kornela Brandhausera, mojeg pradjeda. Dnevnik je bio zut, a neke njegove stranice su poispadale. Otkrili smo da su Kornela zanimale okultne, nadprirodne pojave. Na jednom mjestu u dnevniku pronasli smo zanimljiv dio: "Danas sam potpisao ugovor, koji ce odrediti sudbinu roda Brandhausera iducih desetljeca. Nadam se da ce to moji potomci, a i svi daljnji njihovi potomci znati cijeniti." Ovaj dio otkriva da je Kornel Brandhauser mogao s nekim tajanstvenim potpisati nekakav poseban ugovor, jer je inace bio vrlo precizan u opisivanju svojih poslovnih poteza. Samo na ovom mjestu nema nikakvih pojedinosti.

Karlo Brandhauser tome dodaje: - "Kornel, moj djed, umro je kada je meni bilo samo devet godina, tako da ga nisam imao prilike bolje upoznati. Ipak, jednom me odveo u svoju sobu, pokazao mi horoskope, kristalnu kuglu za gatanje i ostale druge okultne rekvizite. Za mene, tada djecaka, bile su sve to vrlo zanimljive stvari, ali nisam tocno znao cemu sluze. Nisam razumio ni neke djedove price, koje mi je pricao. Bile su strasne, ali zanimljive. Moj je otac uvijek govorio kako je moj djed cudak. U takvom mi je sijecanju i ostao."

Ono sto najvise zacudjuje jeste analiza. Njome je utvrdjeno kako je upotrijebljeni papir na svicima star oko 150 godina (!) a poruke su doista ispisane krvlju, i sve tri su u najmanjoj crtici identicne. Obitelj Brandhauser ceka sto ce se dalje dogadjati.

_________________
xxx by enna
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoj boze jeze..eto ne daj boze, kad bi mi se desilo tako nesto....cini mi se svisnula bih od straha...da te ejza uhvati..zamisli da iscekujes tako dalja dogadjanja... Shocked

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka chast za textove stvarno 8)

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajte ljudi, ostadoh bez tekstova. Zar ne postoji nishta cudno shto vam se nekada desilo? Ja sam se jednu noc (pre nekih mesec dana) probudila kao da nisam oka sklopila, sve me je bolelo i uopste sam se osecala kao da sma celu noc trcala. A za divno cudo to sam i sanjala...

_________________
xxx by enna
 
stasoni25
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 43

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam procitala davno jedan zanimljiv tekst vezan za glumicu enu begovic i njenu tragicnu smrt. Navodno kad se dogodila nesreca prevezli su nju i cerku u bolnicu. ona je vec bila mrtva, a curicu su morali da operisu. dok su je operisali mala je stalno klizila sa stola sto je nemoguce jer je operacioni sto ravan. izgledalo je kao da je neko vuce za noge sa stola. doktori su ostali sokirani i trazili su od rodbine da glumicu sto pre sahrane. To je pricao jedan od hirurga koji je malu operisao. Jako tuzna prica.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam mnogo o tome ali bih voleo da saznam
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mah neznam sta da kazem ja mislim da nije tacno to da se pojavio mozda ga je neko izgravirao ili nesto ali da se pojavio neznam nevjerujem...
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" mah neznam sta da kazem ja mislim da nije tacno to da se pojavio mozda ga je neko izgravirao ili nesto ali da se pojavio neznam nevjerujem... "

Mah ili ne mah , ljudi videse to sto videse , verovali mi ili ne .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma hrishcjanima se pojavljuje Hristos svuda, muslimanima se rijech Allah ispisuje svuda.... Dobro neko reche, to je sve posljedica opsjednutosti likom :scatter:

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 32

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina je....mogu reci iz iskustva....(bilo je malo drugacije..ali jedan zakljucak..Bog postoji!)

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Istinite price i dogadjaji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon