www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Istinite price i dogadjaji
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakodnevno se sirom sveta dogadjaju razne stvari za koje nauka nema objasnjenja . Zasto bi onda sumnjali i u mogucnost pojave koja je tema ovde ?

Hajde napisi nam nesto o tom svom iskustvu .



_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 32

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo..Moj tata je svestenik,i jedno vece posle Srpske Nove Godine mi smo dosli u Crkvu da skinemo ukrase sa Badanjaka i jedan ukras se zapleo za granu..i kada smo ja i mama htele da slomimo granu...zacuo se plac....Tata je bio napolju..a mi smo bile same u Crkvi.....I plus to nije bio obican plac...bio je kao kada neko ubija dete.... Sad

O da....i redovno u toj Crkvi za neki veliki Praznik Kandila se ljuljaju....

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista neobicno iskustvo .

Meni jedan "pametnjakovic" odavde rece da ce mi sve to najbolje objasniti neki lekar . Mislim da je on njemu potrebniji nego meni .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 32

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da je njemu potrebniji.....Kako neki ljudi...neveruju ni usta....

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

au.. to jeste bedak. Mozda je neko stvarno bio tamo...

_________________
xxx by enna
 
falcon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 81
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Falcon Na vrh strane Na dno strane

Svi koji ne vjeruju da se pokazao lik Isusa u Bijeljini neka dodju da vide, i dan danas stoji.
P.S.
Da i mi malo razvijemo turizam Very Happy
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam cuo za taj slucaj i ja licno verujem u isusa
 
Mirel123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 219

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam na tv-u isto da se negdje u hrvatskoj slicno nesto dogodilo Confused
 
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam i ja jednu priču za vas...nije se meni desila ali sam čula od drugarice i još 100 ljudi što su bili u toj kuči.

Živjele su 3 cure učenice u jednoj kuči i još je ljudi živjelo u toj kuči. Jednu noč one se sjetile da zoveju vraga...i to i napravile. Kao što su svi znali da je demonski sat 3:00 ujutru one su u to vrjeme skupile svječe i otišle u krug. Zvale ga nešto vremena i onda vidjele nije se ništa desilo i otišle spavati. A nisu primjetile da su se na zidu te sobe nacrtale tri tačke . . . za te 3 cure. Svaku noč je jedna umrla i svaku noč jedne tačke nije bilo. Kažeju da se još uvjek čuje neko u toj sobi da lupa i upalijiva svetla a nema ni žive duše unutra,zaključana vrata,i na vratima jedan veliki krst preko.

Ja nisam mogla da vjerujem toj priči stvarno samo uplašilo me je ništa drugo. A kažeju da je istina! A sad vi vjerujte
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavestenje:
Ova je tema spojena sa temama misterija jer se u obema nalazi mnogo slicnih postova idodirnih tacaka, te ukoliko neko trazi post koji je postavio u bilo kojoj od ove dve teme,ili bilo koji tekst vezan za misterije, ovde ce ga pronaci Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene je sve to vise na psihi kad neko nes umisli
 
nemanja69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Avg 2006
Poruke: 2
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pusti ti njih enna777,dok covek ne dozivi taj neveruje,svidjaju mi se tvoji tekstovi Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Istinite price i dogadjaji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon