www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Program za recovery Hard Diska (HD-a)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 4:48 am    Naslov poruke: Program za recovery Hard Diska (HD-a) Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav dobri ljudi,molim sve koji imaju dobar program,freeware ili neki shareware s dobrim crackom-serialom za recovery hard diska,otisla mi particija od 24GB,sa dosta vaznih dokumenata,pa ako ko ima serial za
EASY RECOVERY PROFESSIONAL 6.04,ili crack,jer ne znam gdje da kucam serial,a skinuo sam ga,IMAM GA,ako ko zna sta o ovom programu pls neka pomogne,hitno mi je!Marko zamolio bi tebe,da mi pomognes i predlozis kakav program,radio sam sa GetDataBack for NTFS i Stellar Phoenix FAT & NTFS,ali uspio samo 5GB vratit:(,ili ako ima neko crack za ali samo NTFS Stellar Phoenix NTFS!?hVALA UNAPRIJED SVIMA!



_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Active undelete, get data back i Easy recover su se pokazali kao najbolji pri vracanju fajlova koji su uklonjeni i iz kante kao i fajlova koji su pregazeni formatom. Moj apsolutni favoit je get data back, ali kod tebe je on vratio "samo" 5GB od 24 GB uklonjenih, a za to moze postojati nekoliko razloga:
- Fajlovi su pretrpeli vise od 3 formatiranja
- Program si instalirao na na onu particiju sa koje zelis vratiti podatke ( a to ni u kom slucaju nije preporucljivo )
- Fajlovi koje zelis da vratis su "prepisani" tako da su corupted i ne mogu biti vraceni: najcesce su to: slike, exe fajlovi (tj. instalacije) i avi fajlovi ( tj filmovi )
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

m4rk0 je napisao/la sledeće:
Active undelete, get data back i Easy recover su se pokazali kao najbolji pri vracanju fajlova koji su uklonjeni i iz kante kao i fajlova koji su pregazeni formatom. Moj apsolutni favoit je get data back, ali kod tebe je on vratio "samo" 5GB od 24 GB uklonjenih, a za to moze postojati nekoliko razloga:
- Fajlovi su pretrpeli vise od 3 formatiranja
- Program si instalirao na na onu particiju sa koje zelis vratiti podatke ( a to ni u kom slucaju nije preporucljivo )
- Fajlovi koje zelis da vratis su "prepisani" tako da su corupted i ne mogu biti vraceni: najcesce su to: slike, exe fajlovi (tj. instalacije) i avi fajlovi ( tj filmovi )


E hvala Marko,da get data back je oke,ali samo sto nije ni upola uspjesan kao easy recovery proffesional po statistikama,tako sam cito!A fajlovi nisu 3 puta formatirani,niti jednom cak!!!Svi su nestali sami od seebe odjednom,ne znam sta je razklog neki sistemski kres???ili??Orogram nije instaliran na particiji sa koje zelim da vratim podatke,vec na slobodnoj aktivnoj particiji,inace imam 4 jos particije!Znaci i to nije tacno!E sad ne razumijem te za ovo PREPISANI???A ima dosta slika,i instalacija a i avi,neke sam uspio vratit,neke ne!Sta da radim dalje?Hvala svakako druze!Hvala i CROWE na serialu,samo mi reci CROWE kakko da ga ukucam,jer ne kontam gdje??!!Hvala vam drugovi puno

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Dr SiGn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji po meni je GetData back,zato sto moze da vrati fajlove posle tri formatiranja 8)
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nista,meni nije uspio da vrati dokumente ,koji nisu bili nikako formatirani,ne znam sta se desilo,neki sistemski crash ili sta vec,sami uzrok nestanka svih podataka s particije je tesko ustanovit,virus nisam imo,disk nije ostecen,e sta je u pitanju ko mu je znat,al easy recovery professional je trenutno najaci za recovery ,fazon je sto ga nema s crackom!?Ako ko zna kako da mu ukucam ovaj serijski sto je reko crowe,neka javi hitno,hvala_!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da, fajlovi se ne mogu vratiti jer su "prepisani" ( jbg. tesko je naci sinonim za ovakvu vrstu reci, otprilike to znaci da se na njihovo mesto nasli drugi fajlovi koji su "pregazili" njihove ostatke koji bi se mogli iskoristiti da se izvrsi recover istih...
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislis da je bilo manjka diska npr i ovi novi su pobrisali ove stare,ja sam te 24 GB napunio do posljdnje mege:) moro jer mi je trebo prostor na drugom disku,i taj iskoristio kao skladiste,pojasni mi jel mislis na to,ja sam neke filmove natrpo avi na taj disk jedno 10 gb ,zadnje sto sam stavio,i mislis li da su oni pobrisali ovo ostalo,pregazili kako kazes!?Jel moguci crash diska,kada se prepuni,ili?pšozdrav,kada sam radio s get data back ntfs,pisalo mi je preko nekih fajlova linija,kao prekrizeni su,ne mogu se vratit,a oni su bili zadnje sto sam stavljo na disku?!Kao kaze da su pobrisani!pozdrav,hvala druze

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!


Poslednja prepravka: hoho datum Uto Maj 31, 2005 12:34 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Hoho ja sam toliko poskidao softvera iz weba da i sam vise neznam koja verzija softvera kako radi sa serial ili crack, ova moja verzija radi bez serial, ako si zainterosovan imam crackovanu multilanguage verziju easy recovery prof 6.0.4 (english, german itd.)koja radi bez serial, javi se. Wink

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala drusko,javio sam,pa se i ti meni javi hehe,kralju;)

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj PM Wink

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogledo hvala,na programu,skinuo sam ga,nemam rijeci,ljudi covjek je dobar ko malo ko,ma ko hljeb dobar, Smile prvi put ga srecem i odma mi je iyaso u susret,ja sam zahvalan covjek,pa nadam se ,uspijem ti se oduzit crowe,ma ti si meni plafon,ne krov Smile hehe!pozdrav

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi da sam ti pomogo, i ja sam cuo da je easy recovery medju najboljim programima za povratak zbrisanih podataka zato sam ga i skino, ja licno do sada ga nisam koristio zato neznam dali radi kako treba, ako imas neki problema javi se.. Wink

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Program za recovery Hard Diska (HD-a) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon