www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Program za recovery Hard Diska (HD-a)
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e,evo jos jedan program recovery my files ,vesion 3.40 najnovija,ako se kome desi da sta izgubi od podataka,neka proba i s njim,radi dobro,ako ga ne nadjete javite!Crow,hvala svakako,odradio je dio posla,ne bas u mjeri u kojoj pricaju za njeg ehe,al dobro,nadam se da mi vise nece zatrebat:)!Ne znam igra li kakvu ulogu sto sam prije njega s 2 PROGRAMA RADIO RECOVERY,DA MI TO NIJE STA ZEZNULO OKO VRACANJA VECEG BROJA PODATAKA S EASYEM?Hvala,pozdrav dobri druze


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Nebojssa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram i ovde da pohvalim knoppix live sa njim sam uspeo da izvucem podatke sa particija,koje win nije hteo da cita,a probao sam i goilu data recovery programa i rezultati su bili jako losi. Sa knoppix-om sam sve izvukao
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan on NAJ programa,nema sta nisam uspeo da izvucem sa njim !!!

Code:
Recover My Files is a data recovery program that will recover:

Files and Folders emptied from the Recycle Bin.

Files and Folders deleted using DOS commands (via the command line).

Drives that have been accidentally re-formatted - even after a new operating system has been installed.

Digital camera storage cards which have been formatted or from which photos have been deleted.

Temporary backup files created by applications like Word, Excel and PowerPoint.

Recover My Files can recover data from various types of file storage media including; Hard Drives; Floppy disks; Zip Disks; Digital camera cards; USB Drives; or any other storage device where the Drive Letter [e.g. C; D; E; etc] can be seen or the physical drive recognized.

It has a built in file preview which allows you to examine the contents of may types of deleted files prior to saving (see the table below).

Recover My Files will find both "Deleted Files" and "Lost Files".  The Lost Files search supports more than 100 file types, including (for an up to date listing, please download and runt he program and check the file listing)


8) Recover My Files
 
CarGovedar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2

PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislis da "PC Inspector File Recovery" nije los, mislim meni je bio zadovaljajuc i sto je najbolje na njemu jeste da je freeware, svi moguci programi za download imaju na www.download.com ima tu i vise ali neco sad o tome :-)
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wizard je napisao/la sledeće:
Jedan on NAJ programa,nema sta nisam uspeo da izvucem sa njim !!!

Code:
Recover My Files is a data recovery program that will recover:

Files and Folders emptied from the Recycle Bin.

Files and Folders deleted using DOS commands (via the command line).

Drives that have been accidentally re-formatted - even after a new operating system has been installed.

Digital camera storage cards which have been formatted or from which photos have been deleted.


Temporary backup files created by applications like Word, Excel and PowerPoint.

Recover My Files can recover data from various types of file storage media including; Hard Drives; Floppy disks; Zip Disks; Digital camera cards; USB Drives; or any other storage device where the Drive Letter [e.g. C; D; E; etc] can be seen or the physical drive recognized.

It has a built in file preview which allows you to examine the contents of may types of deleted files prior to saving (see the table below).

Recover My Files will find both "Deleted Files" and "Lost Files".  The Lost Files search supports more than 100 file types, including (for an up to date listing, please download and runt he program and check the file listing)


8) Recover My Files


nazalost,ja sam sa tim programom probao sve,ali slabo se pokazao,mada se sa ovim programima nikad ne zna,kao ni sa hd crashom,s nekim bolje kod nekog ide,s nekim drugim opet losije,meni je get data back ntfs dosta uspio,a i pohvalio bi Stellar ntfs or fat!A i ovaj ps inspector je jako slab ,bar kod mene!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
radovan haki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EASY RECOVERY je ok
 
senjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicni programi su ti iz porodice:
o&o
acronis

_________________
Nemanja
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj Sa Programom Norton GoBack 4.0.
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

R-undelete je dobar, ali samo sa registrovanom verzijom!.
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Get Data Back
Easy Recovery

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve vec navedeno Smile Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Bili*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 161

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 6:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje je skinuti HIREN's boot disk, koji ima milion DOS i linuks but diskova u sebi.
Najnovija je verzija 7.5 i ima je ovde http://files.9down.com:8080/Hiren's.BootCD.7.5.with.Keyboard.rar

(Ova podrska za tastaturu ti i nije potrebna)

Ako koristis MagicIso ili UltraIso, na istom disku mozes da dodas i druge korisne programe ili da napravis multi-but disk sa recimo instalacijom XP-a.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Program za recovery Hard Diska (HD-a) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon