www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Program za recovery Hard Diska (HD-a)
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Mirun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 96
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da je problem golem, ali ne znam koliko je na mestu frljati se serijskim brojevima komercijalnih programčića.

Ja sam uvek za Free rešenja, a na web sajtu http://www.cgsecurity.org možete naći sjajne programe za rešenje problem gubitka podataka usled pucanja particije.

S obzirom da koristim Raid 0 vezu 2 SATA hard diska, zbog pogrešnog setovanja jedne vrednosti u BIOS-u posle samo mesec dana ostao sam bez particije sa operativnim sistemom i svim dokumentima. Sa navedenog sajta skinuo sam krajnje neugledan DOS program PhotoRec koji mi je vratio izgubljenu particiju za par sekundi. Naime zurio sam u crn ekran i bela slova koja su govorila kako autor programa ne odgovara za štetu koja može nastati i bla bla.... [yes/no] Pomolio sam se bogu, otkucao yes i nabo Enter i moja particija je bila opet tu. Nakon toga mi je sistem radio više od godinu dana bez ikakvih problema.

Moja apsolutna preporuka i čestitke programeru!!!


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ti par programa:

Undelete
Bad Copy Pro
Get Data Back
Recovery My Files
Digital Media Rescue Pro - slike, muzika.
Photo Rescue Pro - Samo trazi slike
Object Rescue Pro - sve zivo

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
lusy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda je malo zastarjela tema ali sta ce te kad muka natjera. naime formatirala sam racunar i vjerovatno usled virusa on mi je izbrisao sve sa dva harda koja imam. cak je jedan od hardova bio podjeljen e pa vise nije. koristila sam active undelete program i bio je nasao dosta toga, medjutim kako je bila demo verzija nije mogao da ih povrati, kada sam skinula full verziju vise ih nije nasao.

ima li mi pomoci
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj sa nekim drugim programom kao sto je Recovery my files, ali ovaj pust sa punovom verzijom. Probaj sa svim mogucim programima i srecno. To je sve sto ti ja mogu napisati.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Program za recovery Hard Diska (HD-a) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon