www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

grub sex
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
petar23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 10:41 am    Naslov poruke: grub sex Na vrh strane Na dno strane

Devojke zanima me da li volite da vas tretiraju kao stvar dok vas j.bu i da li uzivate u grubom sexu

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da samo budale i one koje mrze samu sebe uživaju u grubom sex-u. Mislim to je čisti idiotizam. Ja brate više volim nježnost i nježne dodire prstićima i usnicama.
A grubost je glupost čista pa ni životinje nisu grube jedne prema drugima dok se pare.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O Boze.....da me tretira kao stvar....hm......pa nek onda uzme da jeb stvar,a ne mene.....mrzim grub sex!!!!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta podrazumevas pod "tretiraju kao stvar" i pod "grub sex". Ako pricamo o nekom fizickom zlostavljanju tipa sado-mazo onda naravno da ne Exclamation Ok je malo dirty talk i malo verbalnog bezobrazluka ali mazohisticki nastrojene ljude koji to vole zaista ne razumem...Zestok sex da, grub ne nikako Exclamation

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
Ne znam sta podrazumevas pod "tretiraju kao stvar" i pod "grub sex". Ako pricamo o nekom fizickom zlostavljanju tipa sado-mazo onda naravno da ne Exclamation Ok je malo dirty talk i malo verbalnog bezobrazluka ali mazohisticki nastrojene ljude koji to vole zaista ne razumem...Zestok sex da, grub ne nikako Exclamation



potpisujem...volim zestinu Twisted Evil

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim malo grubosti u sexu, da me uhvati za ruke, povuce za kosu kad je iza mene, ugrize, malo opali po dupetu...Ne trazim batine, tesku grubost, ali daj malo zara i slatke boli.
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Au samo Zilika i Shea razmisljaju ok! Pa sta fali da i mi muskarci damo sebi malo oduska, tipa samaranja po vasoj guzi? MOzete i vi nama da gricnete malo jace kao "slucajno". Wink Laughing Mr. Green

_________________
 
rvydo.dabar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Apr 2006
Poruke: 51
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea svaka cast.Malo spank - a nemoze biti na odmet,nego treba dati malo zara,a opet ne biti grub,jer devojke kao sto su vec rekle vise vole i preferiraju neznost...Malo jace gricnuti bradavice,i tako nesto da,ali ne sad da ubijesh boga u devojci da je sutash nogama Very Happy
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih nikada dala da me tuče, ali malo grubosti da začini stvari...Sve u granici normale je ok! Ali da me tretira kao stvar - bože sačuvaj!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Ja volim malo grubosti u sexu, da me uhvati za ruke, povuce za kosu kad je iza mene, ugrize, malo opali po dupetu...Ne trazim batine, tesku grubost, ali daj malo zara i slatke boli.



Bravo Shea Wink Mogu samo da te potpisem

_________________


 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Ja volim malo grubosti u sexu, da me uhvati za ruke, povuce za kosu kad je iza mene, ugrize, malo opali po dupetu...Ne trazim batine, tesku grubost, ali daj malo zara i slatke boli.


Naravno to malo za kosu i po guzi uvek je dobrodoslo, pa mora se malo biti nasty i dirty u krevetu (ili gde god), pa ko voli jos da mu sex bude kao da je u biblioteci... Confused

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
Shea je napisao/la sledeće:
Ja volim malo grubosti u sexu, da me uhvati za ruke, povuce za kosu kad je iza mene, ugrize, malo opali po dupetu...Ne trazim batine, tesku grubost, ali daj malo zara i slatke boli.


Naravno to malo za kosu i po guzi uvek je dobrodoslo, pa mora se malo biti nasty i dirty u krevetu (ili gde god), pa ko voli jos da mu sex bude kao da je u biblioteci... Confused


Sta fali sexu u biblioteci Smile) Cak i tu moze da padne hardcore Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> grub sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon