www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narcizam....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bi covek voleo druge mora PRVO da voli samog sebe


_________________
Volim narodnjake
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvenuče narcis beli...to je jedini narcis koji obožavam,sve ostale ne
 
autentični srpski junak
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 249
Mesto: SENJE - Ćuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa u karakteru ličnosti mi stoji to da sam narcisoidan...
trudim se da budem drugačiji ali to je podsvesni deo moje ličnosti...
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dovoljno je da volis sebe koliko zelis da te drugi vole i postuju i koliko i ti njih volis i postujes.
Covek sam sebi nije dovoljan, a ljubavi uvek ima za sve koji to zasluzuju..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u granicama normale...
 
warshava
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 32
Mesto: IVANJICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogima je narcizam ako se umiju i operu zube veliki je to problem biti pred ogledalom Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nisam narcis mada sam samouveren i znam da dobro izgledam nema sta ko drugi da mi kaze

[Edit by Annabel_Lee: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa svaka osoba je po malo narcis ali to nam je u ljudskom rodu i nemozemo pobeci od toga

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narcizam je stanje nastranosti u kome su ljudi usmjereni da traže zadovoljstvo u samom sebi.
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam narcis,i ne trpim narcise.Koja budala moze sama za sebe stalno da govori:"Ja sam najbolji,najpametniji,najlepsi......"

_________________
Memento Mori
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narcisi su zapravo usamljene osobe.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
vale40
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima nekoliko izreka:AKO NISI ZA SEBE ,NISI NI ZA DRUGE .
ili:AKO POSTUJES SAM SEBE,POSTOVACETE I DRUGI.

Pa zato mislim da covjek mora da voli i postuje samog sebe,da bi ljudi cjenili njegove vrjednosti i umeti kako,samo ne napadno i arogantno stvoriti odbojnost kod ljude. Rolling Eyes
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
po mome misljenju covek prvo treba da voli samoga sebe kako bih mogao da voli druge osobe oko njega

po mome misljenju covek koji nema ljubavi prema sebi, ne moze tu ljubav da podeli drugoj, isto tako dragoj osobi ..


Da, treba voleti samog sebe, ali (kao i u svemu ostalom) ne valja preterivati Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Narcizam.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon