www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nekome ko ce razumjeti ostavite poruku
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 43, 44, 45  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2016 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim te, kajem se jer sam i spomenuo da mi se svidjaju neki periodi čiji si ti bila deo

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2016 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Divna si zaista...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2016 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi jasno šta hoćeš. Rolling Eyes

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2016 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ona i danas traži neku prilliku (nešto što liči na to ili može ličiti Rolling Eyes ) da pokaže kako se meni svidja, a meni se zaista nesvidja. Pa nikada je ni pod jednim fejsbookom (a imao sam ih mnogo) nisam dodao za prijatelja, ne zato da bih bio korektan prema njoj (u odnosu na druge) već zato što me nije zanimala. Da me je zanimala bilo bi suprotno (Dosadjivao bih joj, slao poruke, zahteve za prijateljstvo, dok god me nebi prihvatila za prijatelja ili nešto nepredvidjeno učinila)
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2016 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti znaš... Smile

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2016 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što je lepo kad neosećam više ništa Rolling Eyes
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2016 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
Nije mi jasno šta hoćeš. Rolling Eyes


je l mogu ja reci ...sta ja hocu Rolling Eyes Razz Laughing Laughing

salim se ja malko Razz
.................................................................................................

sta se foliras Rolling Eyes Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2016 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što je lepo kad je nečujem, ne samo nju, nego nijednu i nikoga...
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2016 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čuvaj se... Sad

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2016 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjao sam to kao neku vrstu noćne more noćas. Uopšte nisam oduševljen tom mogućnošću, ali šta je tu je
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2016 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo meeeee Wink
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2016 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Previše brinem zbog gluposti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Nekome ko ce razumjeti ostavite poruku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 43, 44, 45  sledeća
Strana 31 od 45

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon