www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nekome ko ce razumjeti ostavite poruku
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 43, 44, 45  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2014 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Videla sam, ok je, ide nekako, ne brini Wink


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2014 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znala sam ja to sve
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2014 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam nista znao Crying or Very sad Razz Laughing Laughing
salim se... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing

/////////////



Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2014 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi mi pominjao da ste raskinuli Laughing

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2014 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I dalje mi je simpaticno kako je sve pocelo, znam da znas, znas da znam... citavo zivotinjsko carstvo je na broju (25) i ima i dalje iste zelje, ali... ostao je samo leprsav trag...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2014 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S tobom ne, a ni bez tebe, bolje sam zaslužio zar ne... Nisam kao on...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2014 6:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebas mi to reci...da zavrsimo s tim jednom za sva vremena.... Smile
danas je idealan dan za to... Smile

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2014 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Zašto za sva vremena ??? Ok, razumem ja da si me možda zaboravila, ali zašto ne bi htela možda ovog novog da me upoznaš ??? Ljudi stiču nova prijateljstva i poznanstva do kraja života "
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2014 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nemaš ti pojma... Laughing

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 11, 2014 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmišljam o nekim stvarima iza mene. Ima nekih stvari koje mi nisu jasne-samo o tome se radi. Možda nije uredu što me jedan ili više odgovora zanimaju sada nakon toliko vremena, ali ja sam takav i u prodavnici ono što mi se učini zanimljivim ja to volim pre ili kasnije da kupim tako i sa time.
Naravno svestan sam i mogućnosti da odogor ili ogovore koje tražim nedobijem nikad, ali to već nije do mene. Ja sam sa svoje strane sve učinio da ih dobijem, ne želeći pri tome da idem u neke krajnosti kao možda nekada-da bi dobio odgovor-tj odgovore
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2014 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo da vidim dokle ces.... Rolling Eyes

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2014 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Au pa gde bas tamo Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Nekome ko ce razumjeti ostavite poruku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 43, 44, 45  sledeća
Strana 6 od 45

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon