www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stvari koje ne bi smele da postoje...ili ????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
solac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 4

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da to o lubanji sam čito u jednoj straoj knjizi mislim da se zvala misterije svijeta i u njoj piše da su ih pronašli 2 i da sve čistačice u muzeju za vrijeme punog mijeseca zahtijevaju da bude prekrivena plahtom jer ih neopisivo plaši btw. da neke civilizacije su raspolagale informacijama kojima ni mi danas neraspolažemo evo primjera u piramidama u egiptu su pronađeni heroglifi koji pokazuju da su egipčani znali za 11 planeta u sunčevom sustavu a kod maja taj broj je bio 13 a stim da smo mi za sada otkrili tek 10 stoga ..... neke stvari če zauvijek ostati misterij bez obzira na tehnologiju.....

 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proguglajte malo o temi "Agartha" ili "Vimana" ...

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesha je napisao/la sledeće:
redxiii je napisao/la sledeće:
Nas je planet star preko 5,5 milijardi godina, i vjerojatno je moguće da su bili prije nas neki drugi oblici života jednako razvijeni kao mi sada.


Slažem se,mada ne mislim da su bile baš puno naprednije od nas

mora da jesu...
pa su se samounistile kao sto cemo i mi
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sasvim je moguce da su bili mnogo pametniji,razvijeniji od nas,a sta ih je unistilo mozda nikad necemo saznati
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Sasvim je moguce da su bili mnogo pametniji,razvijeniji od nas,a sta ih je unistilo mozda nikad necemo saznati

kao sto nece znati ni oni posle nas koji nas je djavo snasao Wink
 
m1l1ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2006
Poruke: 39
Mesto: Priboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi najverovatnije nismo svesni koliko su ljudi bili napredni, u srednjem veku umesto da nastavimo sa razvijanjem, ljudi su to unistili i mi smo prakticno krenuli od 0... Laughing Laughing Laughing
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko zna dali ce oni posle nas imati priliku krenuti od 0 Rolling Eyes
kako smo krenuli sve cemo unistiti Confused
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove priče su super. Voleo bi da nam Jasmin ispriča još neku i potkrepi slikama New Spiral

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Benna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

stvari koje ne bi smele da postoje,odavnio su unistene
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kompjuteri iz antičke Grčke

Molim?
Da li ste sigurni da ste dobro culi?
Koliko znam kompjuteri su se pojavili pocetkom 90-tih a ne u antickoj Grckoj!

_________________
Volim narodnjake
 
dejmat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 93
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima nekih lobanja u nekom filmu mislim da je neki deo Indiane Jons...
 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da taj film se bavi nekom slicnom temom samo 3 lobanje mislim, a oko ovog kompjutera, to uopste nije kompjuter to je sprava najobicnija mehanicka sprava. ako je to kompjuter onda je rucni sat kompjuter u 3159 godini. uzgred prvi kompjuter je napravljen nakon 2 svjetskog rata, 1946 godine.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Stvari koje ne bi smele da postoje...ili ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon