www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Preko kreveta do dubokog džepa
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 18, 2013 3:16 am    Naslov poruke: Preko kreveta do dubokog džepa Na vrh strane Na dno strane

Preko kreveta do dubokog džepa


Ljudi koji imaju redovan i uzbudljiv seksualni život, ne samo da su srećniji i zdraviji, već imaju više elana za rad, a samim tim i veću platu od svojih kolega!



Možda seks može da reši finansijske probleme Grka, a i Srba?



U najnovijem naučnom istraživanju, objavljenom pod nazivom "Uticaj seksualne aktivnosti na lični dohodak" učestvovalo je 7.500 Grka uzrasta između 26 i 50 godina. Ispitanici su odgovarali na pitanja o seksualnoj orijentaciji, obrazovanju, religiji, o tome koliko često vode ljubav, ali i čime se bave i koliko novca zarađuju.



"Ispitanici koji ljubav vode više od četiri puta nedeljno, na kraju meseca imaju barem za pet odsto više para od drugih. Takođe, pokazalo se da su to emotivno stabilniji ljudi, otvoreniji prema svetu, a među njima ima manji procenat onih koji imaju problema sa dijabetesom, srčanim oboljenjima ili artritisom", rekao je autor studije, profesor Nik Dridakis.



"Ljudima je neophodno da vole i da znaju da su voljeni, bilo seksualno, bilo emotivno. U nedostatku ljubavi, neretko osećaju usamljenost, anksioznost i upadaju u depresivna raspoloženja, što umnogome može da snizi njihovu volju za rad", objašnjava doktor Dridakis.



Ipak, istraživači nisu baš sasvim sigurni šta je starije, kokoška ili jaje, odnosno da li više novca donosi više prilike za seks ili je dovoljno često "bacati se u akciju" i novac će da dođe sam od sebe.Dakle,upražnjavajte što više bezbedan sex,i i imaćete više para.Spojeno lepo sa korisnim .



_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Preko kreveta do dubokog džepa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon