www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Abortus - da ili ne ???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  

Abortus?
DA
30%
 30%  [ 3 ]
NE
70%
 70%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 10

Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako nebih bila cico osetljiva tema kad se deca prave...

 
dimke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 35
Mesto: Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Sto si punio ako vec nezelis dete
Znaci malo treba mucnuti glavom i donjom i gornjom i no problem


Ponekad se zanesem, a sto se tice punjenja uvek dajem devojci da odluci gde oce da bacim teret.

_________________
aj pa uzdravlje
 
eko-eko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:00 am    Naslov poruke: abortus Na vrh strane Na dno strane

Kolika je cijena zivota?
ova tema boli sve ljude,ali dali ima izlaza i bez njega?
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ono...sve se moze ako se lepo sedne i stalozeno razmotre mogucnosti....
ja sam za protiv ali ako se nesto mora onda se mora... Crying or Very sad

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
orelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da je netko pokrenuo i ovu temu,
Ne slažem se s stamenid-om, abortus je težak grijeg zbog gojeg će žena da pati cijeli život. Nikad neće moći preboljeti to ubistvo djeteta, a te izlike da se nema para i te gluposti su samo traženje opravdanja. Pa gde vam je vera ljudi neće nitko od vas umrijeti ako imate i malo vere
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam protiv abortus!!

Mislim da svako treba da zna svoju odgovornost kad vec ume da se sex-a! A mislim da je danasnje vreme jako tesko, ali uvek se nadje neki put za dobo resenje! SVE SE MOZE KAD SE HOCE...

Razumem neke cure, koje znaju da nebi imali podrsku od svojih roditelja, ali mislim da ipak ima dosta ljudi koji bi joj ponudili pomoc. Mislim da bi curu ceo zivot savest grizio, da abortira! To je velika psihicka napetost.

Abortus bi mozda bilo okej, ako je silovanje u pitanju, jer ipak ne znam kako bi se ja osecao da nosim tudje dete u sebi, sto je ipak bilo deo nasilja a ne ljubavi!

To je barem moje misljenje.
 
orelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se delimično s tobom protiv sam abortusa ali i u slučaju s silovanjem dete je dete i ono ništa nije krivo bog ti ga je dao
 
LuUuJkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18

japan.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

orelj je napisao/la sledeće:
Slažem se delimično s tobom protiv sam abortusa ali i u slučaju s silovanjem dete je dete i ono ništa nije krivo bog ti ga je dao


jeste,dete nije krivo,ali nije ni zhena.zashto ona mora da se svaki put kad pogleda svoje dete secha najgoreg dozhivljaja,najvecheg ponizhenja?

ja mislim da je silovanje jedina situacija kad zheni moralno treba biti dozvoljeno da abortira...
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

protiv sam abortusa, za sam jedno u slucaju silovanja ili ako se unapred zna da dete nece biti normalno tj da ce imati fizicke i psihicke mane.

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovo pitanje me stvarno zanima, sa moralne strane gledista.
Pitanje je posebno upuceno zenskom svetu.

U slucaju trudnoce posle silovanja, sto nedaj Boze nikom da se desi, recimo primer da ta zena rodi dete, iz kog razloga da to bilo trenutno ne igra ulogu, dal ne moze ili nema uslova ili sta znam vec nije bitno.
Sustina pitanja je ta, dali bi ta zena imala iste osecaje prema tom detetu i dali bi ga ona mogla odgajiti kao da je to dete natsalo u braku ili, da je nazovem, noramlnoj vezi??

zanimaju me misljenj. Iako je teska zamisao, zamislite samo da takvu situaciju i recite kako bi se ponasale. Ipak bi to dete celog zivota budilo secanja u vama na najstrasnije trenutke vaseg zivota........

Strasno je, ali mislim da vredi diskutovati o tome ili?

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas sam temu dobro forsirao! Smile Svaka mi cast. Mr. Green

Ali to bi i mene zanimalo sta je Duki pitao.

i jedno pitanje @jelena: da znas da ce dete, nedaj Boze, da ima "fizicke i psihicke mane", ti bi ga abortila??

To NIKAKO ne podrzavam. Jer mislim da je to dete ipak zasluzilo da zivi a ti si onda zaduzna da se boris za svoje dete. Nemoj mi moje misljenje zameriti, molim te.
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da bi, jeste zasluzilo da zivi, ali kakav je to za njega zivot? Mozda i ne bi kad bi u nasoj zemlji drzava pobrinula na pravi nacin za takvu decu. Jako malo ustanova tog tipa ima...
A sto se tice silovanja, kad bih ga rodila to dete, mislim da bih ga volela isto kao ono dete iz braka iz normalne veze. Dete je dete, raste u vama devet meseci... Ali opet mislim da ga ne bi rodila, geni imaju veliku ulogu...

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Abortus - da ili ne ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  sledeća
Strana 2 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon