www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Abortus - da ili ne ???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  

Abortus?
DA
30%
 30%  [ 3 ]
NE
70%
 70%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 10

Autor Poruka
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tema je bas teska,sve zavisi,da li je psiha spremna da prihvati nove izazove i jos,jos drugih faktora,npr.ja sam pre tri godine imala jedan abortus,trudnoca je bila veoma mala,22 dana,ali zato sam sada trudna,23 nedelja,moja beba je pocela da se pomera i mojoj sreci nema kraja


_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
nona s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

abortus - vrlo teska tema - teska odluka, mislim da nikada ne bih mogla da uradim tako nesto,ali ako je moje ili detetovo zdravlje u pitanju ???? hm

_________________
NONA S
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo za sve koji su za abortus neke slike da vidite sta se cini abortom. New Evil

http://img108.imageshack.us/img108/6847/08weeks01ya9.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/6505/08weeks02yo6.jpg


Ne preporucujem gledanje slika!!!
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme mene,kako su UZASNE ove slike,dje si ih nasla.

Abortus je u nekim situacijama,po meni normalan,tipa ako je veoma ugrozeno zdravlje bebe ili trudnice,ako dijete ima velikih genskih poremecaja(mada su oni u globali svi teski),kada neku zenu siluju,ako ostane trudna naravno da ce abortirati,...Ali NE podrzavam one grozote koje rade u Indiji,gdje zene moraju da abortiraju ako nose zensko dijete,sva se najezim pri pomisli da i danas zive tako umno zaostali ljudi.
Skoro bas je kod nas bila emisija o abortusu,i u razgovor je ukljucena bila i jedna gledateljka koja je rekla kao:trudna je,vec je rodila 3(il 4 cerke,cini mi se)i mrtva ladna govori kao ce da radi ultrazvuk i ako se utvrdi da je djevojcica,abortirace bez razmisljanja!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Koji zenski tupson!Ne mogu da vjerujem dje ja zivim,u praistoriji?!


Ja licno ne znam da li bih mogla da donesem takvu odluku.Ako bih je i donijela,cijelog zivota bih se kajala,bila bih puuuuno vremena u depresiji i ne bih mogla normalno da zivim sa tim na dusi Mad


I umalo zaboravih napomenuti jednu cinjenicu:u trenutku kada se izvrsava abortus i kada plod treba da se ubije,on se izmice i bukvalno bjezi od instrumenata!To znaci da i ono brine za svoj opstanak,kao i svaki drugi organizam,ma koliko malo bilo Crying or Very sad .Sva sam se najezila od muke kad sam to cula Crying or Very sad

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam protiv,mada nezna se mozda je to nekada jedino resenje

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Samo tvoja ortakinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Maj 2007
Poruke: 105
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec sam rekla da ja treba da abortiram i to mi jako tesko pada ali nemam izbora.Ne znam sad kakvu sliku imate o meni ali kada bi ste se vi nasli na nasem mestu,ne samo na mom,kada biste vi bili mladi a trudni sa nekim sa kim to nije trebalo da se desi isto biste uradili............I meni to jako tesko pada ali kad tad cu morati da prihvatim tu cinjenicu

_________________
Jednom se zivi Smile
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo tvoja ortakinja je napisao/la sledeće:
Vec sam rekla da ja treba da abortiram i to mi jako tesko pada ali nemam izbora.Ne znam sad kakvu sliku imate o meni ali kada bi ste se vi nasli na nasem mestu,ne samo na mom,kada biste vi bili mladi a trudni sa nekim sa kim to nije trebalo da se desi isto biste uradili............I meni to jako tesko pada ali kad tad cu morati da prihvatim tu cinjenicu


Koliko god je situacija teska ili nerazumljiva mozda za nas ostale, mislim da to dete koje nosis u stomaku nije krivo za nju.
Pomisli samo na to da svesno uzimas jedan zivot, koliko god on nije zeljen. Al ti si vec majka tom detetu.
Mozda nije lepo da ti neko tako kaze,al ja kao majka dvoje dece, ne mogu to da shvatim.
I nisi ti bas tako mlada da ne mozes da rodis. Ja sam malo starija od tebe rodila prvog sina Wink

U svakom slucaju, probaj da se potrudis za to dete

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Samo tvoja ortakinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Maj 2007
Poruke: 105
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slejdž je napisao/la sledeće:
Samo tvoja ortakinja je napisao/la sledeće:
Vec sam rekla da ja treba da abortiram i to mi jako tesko pada ali nemam izbora.Ne znam sad kakvu sliku imate o meni ali kada bi ste se vi nasli na nasem mestu,ne samo na mom,kada biste vi bili mladi a trudni sa nekim sa kim to nije trebalo da se desi isto biste uradili............I meni to jako tesko pada ali kad tad cu morati da prihvatim tu cinjenicu


Koliko god je situacija teska ili nerazumljiva mozda za nas ostale, mislim da to dete koje nosis u stomaku nije krivo za nju.
Pomisli samo na to da svesno uzimas jedan zivot, koliko god on nije zeljen. Al ti si vec majka tom detetu.
Mozda nije lepo da ti neko tako kaze,al ja kao majka dvoje dece, ne mogu to da shvatim.
I nisi ti bas tako mlada da ne mozes da rodis. Ja sam malo starija od tebe rodila prvog sina Wink

U svakom slucaju, probaj da se potrudis za to dete

Mozda si i u pravu ali ipak tesko mi je da se odlucim.U ovakvoj situaciji tesko je normalno razmisljati

_________________
Jednom se zivi Smile
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE,ako volis tog decka(i on voli tebe) sa kim si zatrudnela,i ako on hoce da prihvati to dete!

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jako osetljiva tema,mislim da su svi svesni da moze da dode do toga da devojka ili zena zatrudni nezeleci...

..ali ako se vec desi mora se dobro razmisliti dali pobaciti ili ne.
Mislim mogu da pricam o tome zato sto sam se i ja sa 19 god.snasla u toj situaciji i da nisam znala sta je pravilno,pogotovo zato sto mnogo volim decu!!!
Naime bila sam jos skolarac,imala sam samo decka to je bila jedna velika odluka koja ce me pratiti celog zivota.Pobacila sam misleci pre toga da nece valjda biti tako strasno posle toga.
Ali sam brzo shvatila sta sam uradila.To je bolelo strasno pogotovo zato sto vise je vreme prolazilo to vise sam se pitala:Kako bi izgledalo,jel bi bilo zensko ili musko itd.Dosta sam suza prolila a pogotovo gde god sam videla bebu.
Zaklela sam se sama sebi da to nikad vise nebi uradila.To je gorko iskustvo.Molila sam se bogu da me zbog toga nekazni sto sam uradila i da mi kad bude doslo pravo vreme da mi pokloni novu sansu!

Zahvaljujem mu se sto je velikog srca i sto mi je sa 27 god.poklonio predivnog sincica!
Ali veruj te mi ono prvo mi je stalno u mislima i bice dok sam ziva!!!

_________________
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Abortus ne, ne,ne i ne! Ko smo mi, da odlucujemo da li ce tyo dete ziveti ili ne!?
Sem, ako je u zdravlje u pitanju, pa doktori kazu da mora da se izvrsi abortus! Onda-sta se mora-mora se! Ali u ostalim situacijama-ne, ne, ne, ne, ne, i ne! I sudila bih svakoj osobi koja se odluci iz bilo kog drugog razloga, sem zdravstvenog, kao za ubistvo, zato sto je abortus upravo to-ubistvo!!!!


Ali isto tako ko smo mi da dovedemo dete na svet u kojem mu ne mozemo dati sve sto je zasluzio...

ma moze se sa obe strane gledati, al ja to ne bi

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
slatkicaa88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 24

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

protiv Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Abortus - da ili ne ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  sledeća
Strana 26 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon