www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

meteoroloski uredjaj
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 14, 2013 6:08 pm    Naslov poruke: meteoroloski uredjaj Na vrh strane Na dno strane

ako vam je dosta...raznih meteoroloskih prognoza..zbog kojih cesto..nadrapate...i ako zelite da sami prognozirate vrijeme...nepogresivo..
onda nastavite da citate ovaj poucni i jako korisni post...

za meteoroloski uredjaj...da ga napravite u varijanti sam svoj majstor ili pak sama svoja majstor Rolling Eyes

potrebno vam je sledece...
-tri motke duzine od 146,4 cm
-dva metra spage
-kamen za kupus tezine oko 25 kilograma

uzmete te tri vrljike od 146,4 cm i zabijate ih u zemlju..
zemlja je najbolje da je malo vlazna...ne zbog meteoroloskih zahtjeva
nego sto vam je lakse zabit motku u vlaznu zemlju nego u suhu i na primjer u beton..mada i to nije problem...ako imate dobre volje i vremena slobodnog mnogo...

kad zabijete te motke..skupite ih u tronozac i zavezite spagom..na vrhu...
ali pazite morate to svezati sa 0,80 cm spage..

preostalom spagom svezite kamen...sa cetri strane.,..
ako ste zakrzljali.. i ne osjecate se fizicki dovoljno sposobnim da podigete kamencurinu od 25 kg...
otidjite u teretanu pola godine - godinu i malo popravite misicnu masu..
pa podigite kamen...i svezite ga za vrh tronosca...
ako pak necete da vjezbate..onda nadjite nekog fizikanera..i zamoilite ga da vam malo pridrzio taj kamicak dok ga svezete..i obavezno se zahvalite
fizikalcu na pomoci i kupite mu pivo..dvolitru .lav... Rolling Eyes

e sad kad smo kamen svezali ostavimo ga preko noci da odstoji malo...

ujutru kad ustanete umijte se..operite zube...i istusirajte se..obavite nuzdu...popijte kafu..pogledajte ponudu kladionice na teletextu..i izadjite da vidite kamen...prognoze se manifestuju u sledecem...

-ako ne vidite kamen..onda je jako maglovito...ako ga vidite onda nije maglovito...
-ako kamen pravi sjenu onda je jako suncano
-ako je kamen mokar onda sigurno pada kisa..
il sam se ja moto tu negdje pa sam sigurno se pomokrio po njemu
Rolling Eyes
-ako se kamen njise onda sigurno puse jako jak vjetar...
-ako kamen skace onda je zemljotres ...
-ako nema kamena..onda ga je sto posto neko ukro i pritiso kupus... Rolling Eyes

Mr. Green

bez zezanja.... ovo sto posto funkcionise... Neutral



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> meteoroloski uredjaj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon